Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomas hanak pravdepodobne si nevsima co kapitalisti delaji s prostymi lidmi vas prispevek na ukor pana Fisera se mi hnusi vy konkretne za komu nistu jste mel skvele role jste pouhy prach ktery se toci jak vitr vane,stydte se. pan Zeman a pan Fiser jsou za poslednich let od padu komunistu jedini dobri kandydati havla nepocitam jako prezidenta byl to vred na tehle prekrasne maticce CESKE REPUBLICE
  • Vážený pane Hanáku.
    Kdo jste,že tak moralizujete?
    Proč tak ohnivě nebojujete proti premiérovi panu Nečasovi??????
    Byl přece předseda komunistického SSM !!!!!!
    Byl také předseda komunistického SVAZU ČESKOSLOVENSKO-SOVĚTSKÉHO PŘÁTELSTVÍ !!!!!!!
    Byl také kandidát KSČ!!!!!!!!To Vám nevadí???????
    Váš selektivní odpor proti některým lidem mi vadí.
    Jste uznávaná osobnost,které si vážím ale tímto přístupem se velmi shazujete.Myslím,že člověk Vašeho formátu to nemá zapotřebí.
    A nebo jsem se ve Vás hrubě mýlil.A jste jen další placený křikloun a to by mne opravdu velmi mrzelo.
    P.Fuse
  • Jako herce si vás vážím. Jako politického osvícence nikoli. Nebo jste vzal jidášský groš? Pokud by jste opravdu chtěl brojit proti bývalým komunistům, tak se chutě můžete pustit do 70% členů ODS a dalších "prozřelých"! Já osobně nevím, kdy lhali - jestli před listopadem 89 nebo po něm...
  • Myslím si, že by se neměl nikdo vměšovat do rozhodnutí zda kandidovat na prezidenta, měl by dostat šanci každý člověk, bez rozdílu!
    Osobně nejsem příznivec žádné strany, neboď politika, aspoň v dnešní době, je pouze odpad této "moderní" společnosti, ale lidé si sami zvolí, koho chtějí, ikdyž to bude k jejich škodě. Mohu se ovšem mýlit, neboď jsem jen člověk...
  • Dobrý den.
    Pane Tomáši Hanáku,buďte hercem a nebudujte prosím v 55letech další vaší karieru na politice.Komedianti svojí naivitou přivedli tuto zem do úpadku a rozkladu naší kultůry a tradic.Poctiví Komunisté mě vůbec nevadí proto,že bojovali proti fašizmu spolu se spojenci.Spojenci po 2.světové válce jim za odměnu přenechali válečnou kořist,východní blok Slovanů a uznali svrchovanost komunistických států.Poctivě pracovat a vládnout lid sám sobě bez náboženství byl,asi ten největší zločin našeho národa za 50 let.Vláda lidu která zavírala lidi těm dnes podobným,kteří by dnes do vězení patřili.Vlasti zrádce,přisluhovače a kolaboranty v prospěch fošizmu,kteří udávali naše lidi němcům a dostali je na smrt nebo do koncetračních táborů.Po válce lidé kteří se neuměli vyrovnat s tím,že nás spojenci na 50 let prodali Rusum a začal vládnout pracující lid a levice.Spojenci asi opět nectili žádnou demokracii,že naší zem i pravici zcela svobodně vydali už po druhé.Nejdříve Hitlerovi a pak Stalůinovi.Přečtěte si prosím pravdu a historii Postupimskou dohodu z roku 1945 a zjistíte, že všechno byl podvod.Po 50 letech 17.listopad byl pouhým vypršením Postupimské dohody a opět ponecháním na pospas a rozkladu naší kultury a existence Československého státu.Pouze tak zvaná svoboda dokázala naplivat sáma na sebe a rozprodat,zrušit nebo ukráct co se dalo.Státní pokladna jako v pohádce, Pyšná princezna.Jsem apolitický člověk proto ctím vládu odborníků zodpovědných za svou práci. Politické strany mě nezajímají,pouze parazitují na plodech práce pracujících lidí.Do leva nebo do prave,je podle T.G.Masaryka demokracie která navzájem hlidá a upozorňuje na nedostatky opozice - konkurence a pouze totalita nectí opozici.Závěrem, až upadnete za pár let v zapomenutí, tak jako nevděčný národ který zapoměl na samozřejmé vymoženosti a výhod pro všechny lidi a ne jen pro horních 10 000 lidí.
    Přemýšlejte o tom, že pravice více než 20 let likviduje výhody pro občany,jejich práva a svobodu.Až prodáme letiště a Čez,nezustane už nic naše a skončí poslední identita naší země.Buďte prosím vlastenec a raděj dobrý herec, nemasírujte národu mozek přez zdělovací prostředky.
  • jsem o hodně mladší než li ty, omlouvám se Vy umělče ale tohle prostě nezkousnu . A kdo by podle vás tam měl být???
  • Vazeny pane Hanaku,
    Jako herce Vas mam docela rad,ale tohle nemohu nechat bez odezvy. Pro koho to delate???
    Nebyl jsem rozhodnut, ale presvedcil jste me....... Budu volit pana Fischera, protoze jeho si na rozdil od Vas vazim.
    Jirka
  • jirko jsi jednička takhle bych to nenapsal dík
  • měl jsem tě rád jako no herce ale teď si u mne skončil jsi ubo... . chceš na hrad opravuji slovo které zde nelze publikovati prospěcháři kolik jsi za to dostal?? to snad projde
  • když odečtu 15 let tak co jsi uělal pro tuto společnost? 40 let děláš ho... !tak se toho drž a nemluv do tak vážné věci Ty VIP *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit