Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Hanák

OSOBNOST 31.12.2006 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Hanáku,
    kde berete tu drzost se vyjadřovat k politickým věcem, které jdou absolutně mimo rámec vaší profese? Vyjadřujete svůj názor z hlediska Vaší pomyslné herecké kariéře nebo jste vyslán nějakou vyšší bytostí, která Vám to našeptala? Jakým práve Vy radíte, kdo je slušný člověk, a kdo ne? Vstal jste jako zombie z hrobu, nebo si hrajete na "Mojžíše", abyste se vyjádřil k vnitropolitickému soutěžení kandidátů na prezidentský post? Já mám třeba výhrady k vaší herecké kvalitě. Kdo Vám to sebevědomí rozdal??? Možná byste potřeboval odbornou lékařskou pomoc. Seber se chlapče, držím ti palce!!!
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    nevím proč, ale nemůžu se zbavit pocitu, že pan Hanák hrál v Soukromých pastech v díle DNA jako důkaz tak trochu sebe ... kdo neví o čem mluvím tak se podívejte online na ten díl, je to všechno na http://archiv.nova.cz/
  • Blahopřání.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil *4* *4* *4*
  • Pane Hanáku,
    to, že jste průměrný herec ani to, že jste kdysi dávno reprezentoval ČSR
    ve veslování Vám nedává právo někomu radit jak by se měl chovat.Nevím
    co jste dělal když Vaši úspěšní a oblíbení kolegové veřejně vystupovali v době sametové revoluce a usilovali o demokracii.Zřejmě jste byl někde zalezlí a čekal jak to všechno dopadne.Tím, že jste se ve svém ubohém
    projevu zaměřil pouze na jednu osobu a naprosto Vám uniklo že pan Fischer není jediným kandidátem na presidenta ČR který byl někdy členem KSČ svědčí o tom, že se v politice orientujete dost neohrabaně. Nemohu se ubránit dojmu, že Vám šlo hlavně o to jak se sám zviditelnit.A nakonec jednu zásadu slušných lidí:
    Když nemohu druhému z jakéhokoliv důvodu pomoci,tak mu alespoň neškodím.
    • Ale každý může snad říct svůj názor ?????,ne?
      • Ale každý může snad říct svůj názor ?????,ne?
        Mimo jiné reakce na názor Standa 2.1 a Steven 27.12 tečka.
  • Já si myslím, že pan Fišer je dobrý a chytrý člověk, který by mně vůbec nevadil a vyzývám pana Hanáka, aby také promluvil ke všem státním činitelům včetně vlády, parlamentu a senátu, kde takových starých bambitek je až dost a dovedou ovlivnit daleko více věcí než samotný prezident. Pane Hanáku, mějte pro všechny stejný metr a ne alibisticky se ukazovat. Vám by se líbil více ten potetovaný prezident? Já osobně proti němu nic nemám, ale taky by měl zvážit kandidaturu na hlavu státu, ne? Já bxch si, ačkoliv je určitě velmi chytrý člověk, nedovedl představit, že by ho měli ve školách v každé třídě, na úřadech, prostě všude zarámovaného v obraze. To by byla pěkná vizitka našeho státu. Mimochodem, já jsem na Kubě nebyl a to je mi skoro 50 let, a vím, že tam za prací jezdili pouze dobře prověření členové jedné strany. Na závěr bych chtěl poznamenat, VOLTE LIDI KTERÉ ZNÁTE a nenechte se ovlivnit nějakými alibistickými chytráky, kteří si hrají na spasitele. Jako herce jsem Vás měl rád, pane Hanáku.
  • měl jsem tě rád jako no herce ale teď si u mne skončil jsi ubožák . chceš na hrad opravoji slovo které zde nelze publikovati prospěcháři kolik jsi za to dostal?? to snad projde
  • To ste si nabeh herec na prd a este takove keci trapny plete te se do toho a ja osobne nejsem na vas nazor zvedav to vas napadlo kdyz ste chlastly se Zemanem bechera sem nestranik ty volby budou zas kravina uz se chytil jeden trapak ktery se musel jak koliv projevit kdyz jeho prace nestoji za nic STE TRAPNY
  • pro Ramburačku.
    za komunistů do škol chodilo téměř všechno představenstvo dnešní moci.pane,paní..pletete si režim a jeho fukčnost.soudnej pohled znamená zajímat se o těch 80procent lidí v tomto státě,kteří žijí tvrdý život,kteří se o tu kůrku chleba musí opravdu těžce zasloužit.doba,režim...to není o zřízení,ale o lidech.jaký kdo je a co pro lidi dělá.pro lidi,jako celek.Vaše osobo zřejmě patří mezi novodobé zbohadlíky a tudíž zloděje
  • Dobrý den.
    Lidi probuďte se z nového temna!By vám asi řekl Jirásek?Prospěcháři z KSČ, už jsou ve všech pravicovích politických stranách a ti co tsam zůstali mě navadí.Myšlanka byla dobrá,ale prospěcháři ji zneucili stejně tak, jako dnes ji zneužívaj ostatní politické strany.Komunisti tak republiku nerozkradli za 50 let, tak jako ti co na ně poukazují a vládnou nám dnes.Za komunistu nebylo tolik býdy a tak prázdná státní pokladna a stát měl na všechno co se dnes ruší.Na všechno bylo a kdo měl prachy se měl stejně dobře jako dnes.Poctiví Komunisti to ale určitě nebyli.Poctivej,vzdělanej a slušnej člověk může být i součastný komunista,tak proč strašíte lidi pane Hanáku.Papouškujete novou inkvizici v Čechách a proto jste neobjektivní hudák. Prezidentem v čechách stejně bude Švancemberk,proto že ho chce cizina a názor národa nikoho nezajímá.Jsme pořád nesoudruží vazalové a volby budou pouhou formsalitou.Švejk už řel,že si uděláme z Ruskýho Cara Českýho krále.Tak bude proč ne Švancemberk?Chce se me zvracet,když pomylím kam jsme to dotáhli.
    • Promiňte pane Petře,
      ale podle vašeho pravopisu jste asi chodil do školy za komunistů a tak proto máte takový názor.

      PANE HANÁKU DÍKY !
  • Jestli chceš jakožto můj oblíbený herec vstoupit do diskuze o volbě nového prezidenta této republiky tímto způsobem tak okamžitě padáš na nejhlubší dno žumpy zaprodanců. Dobře si to rozmysli, než vypustíš z úst taková h...a. Ať si Tě nemusím přestat vážit. Vůbec se nebudu pouštět do spekulací kdo Ti co dal za to aby ses nechal takto znevážit. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit