Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Holý

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomáš Holý

    Tomáš Holý byl a bude bez pochybu jeden z nejskvělejších herců české kinematografie. Jen škoda, že jich tu není více jako Tomáš Holý. Režiséři o tom moc nepřemýšlejí. Vytvářejí moderní filmy, a na starší filmy se moc neohlíží. Čím modernější filmy, tím nudnější atmosféra. *9*
  • Svět

    Radujte se stejně jako on. Vidíte, jak je ten svět malý? *14* *14* *14*
  • Tomas Holy - unforgettable

    Last sunday i saw the movie "Jak dostat tatínka do polepšovny" in CT1 for the first time. I was so deeply impressed by this little boy with his kindliness, his freshness and pleasentness. I understood very little (i don't speak czech - my wife translated a little), but for me it was a very nice movie. At the end of the movie i asked my stepmother if this boy is still an actor. When she told me that he died very young in an accident i was very sad. I still have always his laughing and his lovely face in my mind. I searched the net and found some others movies of him, which i immediately watched on youtube. Some tears occur....
  • Perfektný herec, perfektné filmy, pripomína mi moje detstvo a prazdniny na dedine u babky. Takéto filmy sú ako balzam na dušu. Pri nich si uvedomím o čom je život a aký krátky v skutočnosti je a to skutočne cenné máme často pri sebe ani o tom nevieme.
  • chalupa z polepšovny

    nevíte někdo , kde se nachází chalupa z filmu, "jak dostat tatínka do polepšovny". ten film miluju a docela by mě zajímalo jak tedka vypadá. díky
    • Re: chalupa z polepšovny

      chalupu jsme našli,pošlu foto na email v případě zájmu. *1*
      • Re: Re: chalupa z polepšovny

        Ahoj,mužeš mi prosim poslat adresu té chaloupky...chtěla bych se tam jet podívat,moc...Tomáška je škoda...muj ročník
        • Pokud vím, tak ve filmu se objeví oba rybníky, Věžák i Vidlák. Věžák je ten se skálou, na kterou nesmějí lézt, Vidlák je ten, kam zahučí pošťák Nárožný "Co to je, vodník a říká mi Fando" :-)

          V létě byli kolegové z filmovamista.cz na hájence v Srní a představte si, že na místě, kde Tomáš volá "Dědo, dědečku, snížek!" našli v zemi sem a tam kuličku pěnového polystyrenu. To je neuvěřitelné *3*
    • Re: chalupa z polepšovny

      Nikdo ji nemůže najít.
    • Re: chalupa z polepšovny

      Jako dětský herec nemá Tomáš konkurenci. *14*
    • Re: chalupa z polepšovny

      Nachází se w Českém Ráji, jsou tam dwa rybníky. wěžák a widlák, tak prawě u wěžáku.
      • Re: Re: chalupa z polepšovny

        Je zajímavé,že se všichni zajímáte o chalupu z polepšovny,ale o chalupu z šumavské trilogie nikdo.
        • Re: Re: Re: chalupa z polepšovny

          Chalupa ze "Šumavy" se nachází v Srní,při příjezdu od Čeňovy pily odbočka vpravo,směrem k hotelu Vydra.Je hned u silnice i když už poněkud zarostlá vzrostlými stromy,ale stále dobře rozpoznatelná podle typické zvoničky na střeše.Také se jí říká Klostermannova chalupa.Nyní bude zřejmě v soukromém vlastnictví.Je nádherná.
          • Re: Re: Re: Re: chalupa z polepšovny

            NA Srní, když už.
      • Re: Re: chalupa z polepšovny

        Kdepak, chalupa u Věžáku ani Vidláku není *13*
      • Re: Re: chalupa z polepšovny

        ta chalupa není u Věžáku,je asi 10 km dále,film je hodně sestříhaný...Pošlu foto v případě zájmu *1*
      • Re: Re: chalupa z polepšovny

        Tomáše je škoda.
      • Re: Re: chalupa z polepšovny

        Tak jsem hledala tu chalupu u věžáku ,ale bohužel. Asi už vypadá úplně jinak.
        • Re: Re: Re: chalupa z polepšovny

          Navštívili jsme s manželem všechna místa, kde byla "Polepšovna" natáčená, když bude někdo chtít, můžu poslat i fotografie. Chalupa je v oblasti Kouty u Rytířovy Lhoty, po polní cestičce dojdete až na místo. Také máme obchod kam jezdili nakupovat, rybníček, kolem kterého se projížděla"Máňa", zkrátka všechno co vás bude zajímat. *3*
          • Re: Re: Re: Re: chalupa z polepšovny

            Chtěla bych Vás poprosit o foto chalupy a okolí z Polepšovny,kde si zahrál Tomáš Holý.Děkuji Marie Machejová
          • Re: Re: Re: Re: chalupa z polepšovny

            Dobrý den já bych měl zájem o ty fotky... Předem vám moc Děkuji můj e-mail: zajda.ciperka@seznam.cz
  • Skoda,ze uz Tomasko nieje medzi nami.Je mi to tak luto,ked sa na neho pozriem hreje ma pri srdci,a zaroven ma zviera smutok,ze tu uz nieje ;0(Ako rada by som sa s nim stretla.
  • Tomášku dnes bys slavil 45 narozeniny kdybys byl mezi námi tak všechno nej..nej..nej tam vnebíčků vzpomínáme stále na tebe a nikdy na tebe nezapomeneme.
    *4* *14* *3*
  • re jajaskn

    "Augusta,Vy se doma nepřezouváte?!"....tohle video mě pobavilo,jen škoda,že jich není víc..... Tomáše budou mít rádi asi ještě naše děti,vnoučata i pravnoučata.....moje holky "Vaška" přímo milují a já taky....ve spojení s F.Němcem as. Lubošem Rychmanem skvělá odpočinková rodinná komedie *1* Zdravím všechny lidičky,kteří máte rádi Tomáše
  • mmajulina96

    Tomáš

    Ahoj nevíte někdo kde je Tomáš pohřbený??? chtěla bych se tam s mamkou podívat ale bohužel nevíme kdeje... *9* Jinak byl to opravdu velký herecna kterého se dá vzpomínat jen vtom dobrém *14* *4*
    • Hrob má na okraji Prahy v Klecanech, jezdí tam autobusy 374 a 371 myslím, zastávka je přímo u hřbitůvku a jmenuje se Klecany hřbitov, na mapách.cz snadno vyhledat, po vchodu na hřbitov se dejte doprava nahoru a za malou kapličkou ji najdete u velkého soustromí , hrob je pečlivě udržované tatínkem
    • Re: Tomáš

      Není pohřbený na veřejném hřbitově.
      • Re: Re: Tomáš

        Nehte ho v klidu spat at se uz snim stalo cokoliv byl to nadhernej kluk a veliky herec na svoji dobu. Skoda ze odesel tak mlady. *4* *4* *4*
      • Re: Re: Tomáš

        Proč to sem píšete když stejně neřeknete kde je pohřbený.?
        • Rodina nechtěla místo zveřejnit a pohřeb byl tajný. Je pohřben v Klecanech na okraji Prahy, autobus staví u hřbitova a Tomáš odpočívá v horní části za kapličkou u velkého soustromí
        • No on opravdu není pohřbený na veřejném hřbitově a asi to jsem napsala, abyste ten hrob nehledali. Rodina si to tak přála. Mrzí mě to, ale je to tak.
  • 21 let

    Dnes tomu je 21 let co si odešel.. stále je v mém srdci rána, která se nezahojila. Neplatí, že čas všechno vyléčí. Není den,aby se mi nevybavil tvůj úsměv. Chybíš mi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit