Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Holý

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neskutečná ztráta pro tuto zem.myslím že je to nejvíc milovanej herec všech dob.Takovej talent už nebude.
    • Mám stejný názor *4*
  • Tomášku dnes je to 22 let co si odešel. Nikdy na tebe nepřestanu myslet. Ráda bych ,aby se vrátil čas. Ach jo. Miluju tě a nikdy nepřestanu
  • Nevíte náhodou, kde žijou Tomášovi rodiče?
    • Nevim Daisy kde bydlí Tomašovi rodiče
      • Nežijí společně. Maminka v Nuslích a tatínek někde v Líbeznicích tuším . Nejsem si jistá jestli to jsou Líbeznice nebo ta vesnice vedle.Rodiče se rozvedli, když byl Tomáš dítě.
        • Nerozvedli se zahynuly všichni v autě na rodinné dovolené
          • Tak to tedy máte velmi špatné informace. Oba žijí.
        • díky moc za odpověď. *4*
  • ja take jsem myslela že se zabil na motorce nikoli v autě *9* tak či tak je toho klučinu škoda *13*
    • Zabil se opravdu v autě, ne na motorce.
    • To je pravda, moc mi chybí. *9* *13*
      • V zatáčce u Kytlic se zabil. Bohužel měl smůlu a jeho život vyhasl moc brzy.Velmi se mi po něm stýská.
  • Já jsem si vždycky myslela, že se Tomáš zabil na motorce a ne v autě. Tak mi to bylo řečeno.
  • Nezapomenutelný klučina s nádherným rošťáckým úsměvěm. Všechny jeho filmy jsou nádherné, ale nejvíc se mi líbí Jak vytrhnout velrybě stoličku, opravdu krásný příběh, krásné prostředí a famózní Tomáš. Je tě veliká škoda, broučku, odpočívej v pokoji, dala bych cokoliv, abych tě mohla spatřit živého. *9* *14*
  • *9* kdyz jsem byl maly tak jsem vypadal jako ty klidne poslu fotku :(
    • jj pošli foto :-) *1*
  • Dalibor-77
    Skvělí herec,škoda že uš tu není snámi.
  • Krásné vánoce Tome, není snad den kdybych na Tebe nemyslela. Stále tě mám v srdci, stále :-)
  • fotky,když tak posílejte na e-mail: m.aaaaa@seznam.cz,moc Vám děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit