Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Holý

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda,že nežiju v těch letech co žil,rád bych se s ním aspoň pozdravil.Nemáte někdo nějaké jeho fotky,když už byl dospělý?Hledám to na internetu a našel jsem jenom jednu.Díky
    • Jedinecny kluk
  • Pri sledovaní filmov s touto malou-veľkou hviezdou som sa pristihla,že sa po celý čas podvedome usmievam.Jeho herecký výkon je balzam na dušu.Takýto talent sa rodí raz,za sto rokov.Od jeho odchodu uplynulo veľa času,no ja talent,ani len podobný jeho typu nepoznám.Bol skrátka famózny a jedinečný!!!Navždy bude mať miesto v mojom srdci.
    • Dalibor-77
      Krásně napísané...
  • Nesmysli

    Smažte ty kraviny tady ale i jinde.Číst některé příspěvky stojí za to.Udělejte očistku osobností.Lidi sem píšu kraviny.
  • Tomas Holy - unforgettable

    Last sunday i saw the movie "Jak dostat tatínka do polepšovny" in CT1 for the first time. I was so deeply impressed by this little boy with his kindliness, his freshness and pleasentness. I understood very little (i don't speak czech - my wife translated a little), but for me it was a very nice movie. At the end of the movie i asked my stepmother if this boy is still an actor. When she told me that he died very young in an accident i was very sad. I still have always his laughing and his lovely face in my mind. I searched the net and found some others movies of him, which i immediately watched on youtube. Some tears occur....
  • Vzpomínka na Tomáše

    Měla jsem to štěstí,že jsem se mohla s Tomem setkat osobně.BYL V Trutnově v letním kině ke konci školního roku.Dělala jsem s ním rozhovor.Bylo mu kolem 16 let.Já jsem od něj o 3 roky mladší.Nepodobal se už tomu chlapci z filmového plátna.Na té starší černobílé fotce jsem ho už poznala-tak si ho z té doby trochu pamatuji.Z rozhovoru a detailů se moc nevzpomínám.Na jeviště jsem ho měla spolu s kamarádkou přivést jako překvapení pro diváky za ruku.Moc se mi nechtělo,styděla jsem se.Ale Tom mě povzbudil a hezky se usmál,ať se nebojím.Jediné co si určitě pamatuji je,že jsem si už tenkrát,jako malá říkala,že je hodný.
  • ruza59

    43.narodeniny.

    Dnes by sa Tomas dozil 43 rokov,ti co Ta mali radi-spominaju na Tvoj usmev.
    Chybas nam,cest Tvojej pamiatke!

    *4* *4* *4*
  • Všechno nejlepší

    Tomášku všechno nejlepší, chybíš mi.
  • 21 let

    Dnes tomu je 21 let co si odešel.. stále je v mém srdci rána, která se nezahojila. Neplatí, že čas všechno vyléčí. Není den,aby se mi nevybavil tvůj úsměv. Chybíš mi.
  • Vzpomínka

    Dneska je Tomáše a zítra, na můj svátek, se zabil. Dlouho jsem ten fakt odmítala přijmout. Ve stejném měsíci, den po sobě svátek, ve stejném měsíci a roce (já o pár dní mladší) narozeniny. Kytlice jsou mým (a mé rodiny) druhým domovem. Tolik náhodných momentů a přeci jsem neměla to štěstí - a to mě bude do smrti mrzet - se s ním potkat. Kolikrát jsme se asi jen těsně minuli :(
    Jiní se na svůj svátek těší a užijí si ho. Pro mě je spojený s odchodem kluka, který byl fenomenální a chybí snad každému. Neslavím a posílám mu smutnou vzpomínku.
  • prani

    Tomášku všechno nejlepší k svátku.........chybíš mi. Čím dál víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší