Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Holý

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Tomášek

    Naše bezesporu nejlepší dětská herecká hvězda.Pocházím z České Lípy.V okolí Kytlic se Tomáš zabil.Manžel měl tu čest párkrát se s ním setkat.Byl to normální kluk a na nic si nikdy nehrál.Jeho filmy máme všechny,vyrůstala jsem na nich a náš syn jeho filmy miluje také.Tomáš stále zůstává v srdcích lidí dítětem,rošt'ákem s dolíčky ve tvářích. *1*
  • patri.524

    foreven

    dnes jsem si pustila jak dostat tatinka do polepsovny, pak si tady nasla film,precetla jsem si prispevky a slzy se nedaly udrzet,je opravdu krasne, ze Tomáš má tolik příznivců. Zboznuji jeho filmy. Taky posílám pozdrav do nebes............ *4*
  • snake666

    přesně

    Dnes jsem se díval na Jak vytrhnout velrybě stoličku a tlemil jsem se, jako kdybych to vyděl poprvý *15* Škoda je každýho výbornýho herce, ať už je to dětská hvězda nebo zralej herec *9* Sice zubatá sejme každýho, ale neměla by brát mladý lidi...a kdyby Tomáš žil, tak by Jak se krotí krokodýli, dopadl jinak....jako Mádl ho nemůže absolutně nahradit!!!!! *10* Tomovi posílám do hereckýho nebe pozdrav a snad se narodí druhej Tom Holý
  • Vzpomínka

    Dnes 17.3.2009 by Tomáš Holý oslavil své 41.narozeniny tak jsem to tu chtěla připomemnout.Ve svých rolích byl jedinečný a nezapomenutelný a pro mě osobně bude vždy právě Tomáš Holý nejlepší dětská filmová hvězdička jakou jsem tu kdy měli *4*
  • Poslední role

    Koukám, že ani zde není uvedena Tomášova poslední role.
    Naposledy hrál v Německo českém sci fi seriálu Unterwegs nach Atlantis. více na: http://www.csfd.cz/film/74799-unter wegs-nach-atlantis/

    Včera jsem tento seriál našel a nahrál ho na Rapidshare.com. Máte zde zájem o odkazy ke stažení (seriál je v němčině)?
    Bohužel k němu nejsou titulky, ale jinak to určitě stojí zato...
    • Samo, že mám zájem o odkazy na seriál je možné je poslat na mail jarda.001@seznam.cz ?
    • Re: Poslední role

      Jaksi se pozapomělo, že hrál i ve filmu Upír ve věžáku... *9*
  • moje dcera

    Bezva chlapec , moje dcera miluje jeho filmy , pořád zháním, a to co máme přád hraje dokola, miluje jeho filmy - živé a né kreslené.Jo je ji 3roky. škoda ale káždej je nejlepší v tom dětském věku ,pak puberta dospělost a jeho osud moc velká škoda ,moc. *4*
  • re jajaskn

    "Augusta,Vy se doma nepřezouváte?!"....tohle video mě pobavilo,jen škoda,že jich není víc..... Tomáše budou mít rádi asi ještě naše děti,vnoučata i pravnoučata.....moje holky "Vaška" přímo milují a já taky....ve spojení s F.Němcem as. Lubošem Rychmanem skvělá odpočinková rodinná komedie *1* Zdravím všechny lidičky,kteří máte rádi Tomáše
  • jajaskn

    Silvestr

    Jak Vas pobavilo video s Tomasem Holym,Frantiskem Nemcem a Karlem Augustou?
  • hrob

    Nevíte někdo,kde je Tomáš Holý pochovaný?Díky
    • Viz zprávy níže o Tomášově hrobu v Klecanech u Prahy
    • Re: hrob

      Hrob si myslím že bude mít někde v praze poblíž bydliště. Na místě kde zahynul pouze křízek a v Kytlici hrob nemá. Tam jsem se byla dívat.Třeba to bude vědět někdo, kdo ví kde bydlel nebo kde bydlí jeho rodiče.
      • Re: Re: hrob

        No jeho maminka bydlela na rozmezí Pankráce a Nuslí,ale kde přesně,to nevím.Zkoušel jsem i virtuální hřbitovy,ale nic jsem nenašel.Tak snad někdo z Prahy.
        • Tomáš Holý nemá hrob. Byl zpopelněn a urna je uložena na neveřejném místě. Spolu s ním je tam i maminka a strejda, co dělal rekvizitáře na Barrandově a tehdy přivedl Tomáše na natáčení. Všichni zemřeli v nepříliš vysokém věku, dá se říct, že na následky strádání způsobené Tomášovým odchodem. Pokud chcete Tomášovi položit kytku, tak jedině v místě, kde boural.
          • Tomáš má urnový hrob na hřbitově v Klecanech u Prahy, autobus staví přímo u hřbitova a Tomáš odpočívá v horní části za kapličkou
  • Foto

    http://img.osobnosti.cz/foto/tomas- holy/N196946-25103.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit