Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Holý

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prázdno

    Je mi po takové osobnosti velmi smutno. Každý den se probouzím s úsměvem a vzpomínkami. Tom *4*
    • nika1979

      Re: Prázdno

      jsou hlasim jstebou tome . že naš idol tomaš holý odešel taky je me smutno doufam že ho uchovame srdičku
      napiš , .jestli mam pravdu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Foto

    ahoj Lidičky, nevíte kde seženu starší fotky Tomáška děkuji Jitka *4*
  • Tomáš Holý

    byl bez pochyb nejlepším dětským hercem. Na něj nikdo nemá. Je mi 24 a mám 2 holčičky,ta starší má 3 roky a každý týden pouštíme filmy s Tomášem. Nejvíc se holkám líbí Jak vytrhnout velrybě stoličku,Jak dostat tatínka do polepšovny a Prázdniny pro psa. Vždycky mě dokážou rozesmát jeho hlášky. Škoda tak výborného a mladého člověka. Pokud máte někdo fotku/y kde je Tomáš starší prosím pošlete mi ji přes mail,děkuju předem
  • Bol skvely

    Tak trosku aj zo Slovenska.Za kazdym ked vidim s nim nejaky film je mi strasne luto ze naozaj taka skvela osobka uz neni medzi nami...bol naozaj jedinecny.
    Aj ja som sa narodil v marci 15.3 .......a som ryby.....Tomas maj sa tam fajn v tom nebicku. *14*
    • nika1979

      Re: Bol skvely

      to suhlasím stiestbou tomaš ......... .
      je to supr osubka v našom srdiečku. take je mi luto zanim *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • byl nejlepší

    Tomáš bydlel na Novodvorské v praze 4,jednou jsem byla na koupališti a on tam seděl na dece,byl neustále v obležení dětí byl moc přijemný a pořád se usmíval.Je mi to moc líto,že tak brzy odešel.Možná proto byl jedinečný.
  • Tomas Holy

    zdravim ja si o Tomasovi myswlim ze to byla detska herecka hvezda ale skoda ze umrel tak brzo
  • Lucka a Tom

    A ze si tu vy vsichni berete do huby Lucku?!Vite prd a placate nesmysly.Nechte je byt oba.Lucka a Tomova rodina vi nejlip,jak to tehdy bylo.
  • Bílá

    Myslím si,že jenom slovo Bílé nestačí na to ,aby lidi přesvědčovala o tom že spolu něco měli.A že byl takový jak píše ve své knize. *8*
    • Re: Bílá

      Myslím nebo spíš vím že Tomáš byl ten nejužasnější klučina pod sluncem mám moc ráda jeho fylmi tak malej a už tak nadanej je škoda že už nežije měla sem ho moc ráda doufám že se má v nebi dobře. *14* *4* *3*
  • fotky

    Zdravím všechny příznivce nezapomenutelného herce T.Holého.Prosím o nějaké foto z pozdějšího věku.Děkuji. novotny.josef@atlas.cz
  • Hvězda mého srdce

    Ahojda skalní fanoušci!
    Tak co říkáte tomu famöznímu úspěchu v anketě Hvezda mého srdce. Opravdu jsem nečekala, že se probojuje až takhle daleko. Být sedmý z 10 nej herců u nás je prostě fantastický. Co Vy na to?
    Chaloupku se mi nezadařilo objevit, v neděli bylo děsný vedro, ale rozhodně to nevzdávám. *15*
    • Re: Hvězda mého srdce

      Určitě je to fantastický......... Byla jsem překvapená. hrozně mě potěšila jeho obliba u lidí. Tome blahopřeji!!!!! Škoda, že jsem ho nepoznala osobně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit