Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Okamura má pravdu,kterou se bojí vláda říct,všichni se spojme a trvejme na tom,aby naše zem byla pro naše občany,kteří si jí dovedou vážit,bojujme proti násilníkům,terorismu,imigrantům,přece nemůžeme dopustit,aby nás pohltili a vládli tu oni!Vláda se bojí vyjít s pravdou ven,na obyčejných lidech jim nezáleží,ale už se proboha vzbudte,neřešte prkotiny,nikoho nezajímá,kdo se kdy oženil,kdo se rozvedl,kdo má novou milenku,ale věci skutečné,jak dál bude tato země vypadat!Chci žít se svou rodinou v klidu a míru a né mít strach,vyjít na ulici,do města atd...Už at vláda začne něco dělat,platy má neúnosné,ale práce tomu neodpovídá,žijte měsíčně z necelých deseti tisíc,já z nich žiji,ale chci žít bez strachu,že mě takový imigranti nenakazí nemocí,nebudou vyvolávat jen násilí,nejsem rasista,ale je čas pryč s nimi!Bojujme,spojme se a nenechte naší zem přivést do záhuby,vládo-začni to konečně radikálně řešit!
    • Tomio Okamura má větší předvídavost než všichni jeho oponentí. Nebojí se věci pojmenovat pravým jménem. Souhlasím s každým jeho slovem a nejsem sám podle výsledků voleb.
  • Dobrý den pane Okamuro! Budu Vás volit,protože dle mého názoru správně kritizujete současné problémy. Věřím,že se Vám podaří odstranit zadlužení ČR. Dovoluji si poradit: parlament musí přijmout zákon,že stát nesmí privatizovat státní majetek. Naopak stát musí majetek rozvíjet,aby mohl jako správný podnikatel zajišťovat provoz a rozvoj své firmy- státu.(viz dobrá praxe ve vyspělých státech-USA,Francie,Německo,Polsko...) Stát musí mít též svůj majetek v sektorech finančních.telekomunikačních,strojírenských,palivových,zemědělských,aby mohl udržovat férové konkurenční tržní prostředí. Stát může ušetřit na výdajích miliardy a zdvojnásobit mzdy doktorům,pokud bude zdravotnictví včetně distribuce léků neziskový sektor. Taktéž velké úspory lze získat,pokud bue neziskové též školství,kultura, důchody. Vedle státních sektorů je žádoucí existence předmětných sektorů privátních.
    Přeji Vám pane Okamuro hodně zdraví a úspěchů. (P.S. u nepřizpůsobivých občanů doporučuji trvalý tlak na vzdělání všech generací a poskytnutí samostatného televizního kanálu.)
  • TOMIO OKAMURA ODKAZ

    TOMIO OKAMURA
    NEJ ODKAZ NAPIšte jsem vaše obdivovatelka
    nika1979 v
    slečna veronika korodiova
    jste fakt rak znameni.4.7.července 1972
    ja jsem 26.06.1979 už jemi 30 let tada mislim věk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Doufám, že budete zvolen. Z.Hnik
  • Pan Okamura by měl dostat daleko větší šanci,protože když by jí possral,tak by nebyl první,ani poslední.Jenže je ve všem a na všechno sám,i kolegové ze strany jsou pakáž podrazácká!Netvrdím,že bude ten pravý a že spasí český národ.To podle mě ani nejde,ale je potřeba dát šanci jiným,ale to prasátka u koryta jen tak nedopustí..Když nebudou razantní změny,nemůže se nic zlepšit,ani změnit!
  • VÁŽENÝ PANE OKAMURO,na svém profilu v Deníku politika - ANEŽKA VONDROUŠOVÁ nabízím několik návrhů na možné změny ve vedení a financování našeho státu.Prosím vás o váš názor a kalkulaci možných úspor.Jsem obyčejná 56 letá ženská,ale co se tu předvádí,to už je vrchol.Držím vám palce ve všech směrech a věřím ve váš návrat mezi kandidáty na hlavu státu.Budu vás volit.
    • Zdravím vás,je-li to možné,prosím o váš názor na mé návrhy na možné změny uvedené na mém profilu v Deníku politika-Anežka Vondroušová...........děkuji Anežka česká
  • Dobrý den pane Okamuro,
    nevím zdali tento příspěvek budete číst,ale chci Vám napsat že si moc vážím toho co jste ve svém životě svojí pílí a vytrvalostí dokázal.Věřím že celá věc okolo sčítání hlasů se vysvětlí a Vy budete moci řádně kandidovat na prezidenta ČR.Budem Vás volit,celá moje rodina.
    Přeji hodně zdaru,štěsí,zdraví a vytrvalosti.
    S pozdravem Vl.Čuřín
    P.S.Rád bych se zůčastnil Vašeho setkání s voliči ale nevím kde a kdy.
  • Informace

    Vážený pane Okamuro,
    chtěl bych Vám sdělit informaci, která by Vás možná mohla zajímat, kterou bych ale nerad takto zveřejňoval. Mohl byste mi prosím napsat adresu, na kterou bych Vám mohl napsat podrobnosti soukromě?
    Velice Vám děkuji a přeji hezký den.
    Se srdečným pozdravem
    Václav Urban
  • Dobrý den pane Okamuro , blahopřeji vám k volbám a jsem zvědavý jestli se pustíte do těch co rozkradli tuto zem a jsou odpovědni, za součastný stav této země , s pozdravem Köhler
  • Dobrý den vážený pane Okamuro.
    Děkuji Vám, že jste se rozhodl kandidovat na prezidenta České republiky. Musel to od Vás být rozhodně odvážný krok v džugli české politické scény. Držím Vám palce, protože tato republika už konečně potřebuje profesionály kterým jde o republiku a o lidi jako takové a ne jen o vlastní kapsu. Dost bylo přížívníků a kmotrů, kteří si s politiky (služby lidu) udělali jen kolosální busines do vlastní kapsy. Věřím, že Vaším vstupem na politickou scénu nastávají lepší časy pro nás všechny. Samozřejmě podpořím Vaši kandidaturu na prezidenta v podpisovém archu.
    P.S. Komunisti a socani nás nezachrání
    Roman Trapl
    Staré Dobrkovice č.p.8
    381 01 Český Krumlov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit