Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc vam fandim konecne clovek ktery vi co je treba s tym vsim udelat jen se bojim o vas rad budu ten kdo vas bude chranit a pracovat a prat vam vse nejlepsi nelze mlcet a doma nadavat musime znovu do ulic ne v hospodach tam se nic nevyresi tam maji jen dobre pivo jsem vas diky vam pekne vanoce vam a cele vasi rodine preji za celou moji rodinu pane okamuro diky za vasi uprimnost diky
  • Velká gratulace k prvnímu kroku. Šanci na úspěch máte, ovšem záleží na lidech, zda opravdu chtějí stát, který je řízen emocemi nebo stát, který je řízen rozumem. To je oč tu běží, protože to za nás nikdo rozhodnout nemůže. O tom, že stát se dá řídit jako firma k prospěchu všech, tak o tom nepochybujte. Tak jednou konečně vybírejme rozumem. Snad se to tentokrát povede :-)
  • Vážený pane Okamuro,

    ...velice si vážím Vašich názorů a postojů k politickému či ekonomickému dění a vývoji naší země a vzhledem k tomu, že jsou to názory zdravého rozumu a činorodého člověka který věří v dobro věci, tak doufám, že budete mít mnoho a mnoho dalších příznivců jako jsem já, kteří vědí, komu dát svůj hlas při volbě prezidenta naší vlasti.
    Současná vláda, která tuto zemi tlačí a mrzačí jak politicky tak hospodářsky je jako Titanic, který jde nenávratně dnu.
    Tak zkusme pod Vaším vedením a dozorem v roli prezidenta vybudovat loď novou, třeba o trochu menší než Titanic, ale zdravou a funční !
  • Pane Okamuro,
    sledoval jsem Váš dnešní pořad v TV.
    Je mi 82 let. Obdivuji neohroženost a Váš radikální volební program. Nazýváte věci, nepravosti, zavedenou státní a stranickou zlodějnu i zloděje pravým jménem. Doufám pevně, že prosadíte svůj návrat mezi prezidentské kandidáty a budu Vás volit.
  • TOMIO OKAMURA

    TOMIO OKAMURA
    NEJJJJJJJJJJJJ pořadu DEN D.
    SEXY Muž *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • TOMIO OKAMURA

    BLAHOpřani kdnešnim vašim
    rozeninam Tomio Okamura------------
    hodně zdravička štěstička moře lasky
    .hodně uspěhu,,,,,, v lasce.karieře.mini travel, vaše odivovatelka laguna nika1979
    §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________
    _________________________ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *3* *14* *14* *14* *14*
  • Pane Okamuro, moc Vám fandím, Vaše vystoupení ve včerejším Hyde parku bylo vynikající. Stále věřím, že se prezidentských voleb zúčastníte, ale na předvolební agitaci budete mít málo času. Rád bych Vás volil a spolu se mnou spousta mých známých. Nevím, jestli se tyto moje řádky k Vám dostanou. Rád bych Vám napsal přímý e-mail, ale neznám Vaši adresu Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů. Váš velký příznivec Josef Brož.
    • Nejste sám je potřeba těmto vládnoucím gaunerům dát na vědomí,že takhle ne!Volte Okamuru i když nebude uvedený na hlasovacích lístech.
    • pane Brož, zadejte si do vyhledávače Tomio Okamura,
      vyběhne Vám několik různých kontaktů. Například www.tomio.cz
      nebo okamura-prezidentem.cz,
      tam můžete pana okamuru podpořit a poslat mu vzkaz.
      Také jsem to tak udělala.
      Zdraví
      Iva P. *5*
  • Vážený pane,

    Pane Tomio Okamuro,jak je v titulku tak takhle jsem snad nikdy nikoho neoslovil ale Vy mě za toto oslovení stojíte.Několikrát jsem Vás slyšel mluvit a četl vaše názory.Nepodléhá rychlím soudům a proto Vám píši až nyní po přečtení článku Střílet na zloděje není zločin. Víte jeden z mých koníčků historie 2 sv. války a mohu Vám upřímně říci,že japonský národ u mne neměl mnoho simpatií, ale ato chci zdůraznit od doby co jsem pracoval u japonské f. a od té doby prožívám utrpení jap. lidu s jakým způsobem se s problémy vypořádává ve mě zanechává uplně opačné pocity. Vaše názory, chování a vystupování ve mě zanechává velikou úctu k Vám a Japonskému národu.Proto věřím (ne vám),že Japonsko ozáří to vycházející slunce. Mnoho štěstí VÁŽENÝ PANE!
  • Vážený pane Okamuro.
    Byl jste mým kandidátem na prezidenta. Vaším vyřazením pro mne tato volba ztratila smysl. O tom, že by to byla dobrá volba, mne přesvědčilo Vaše vyřazení. Nedělejme si iluze, pokud by se nenašel jeden důvod, našlo by se například to, že nemáte velikost nohou 46, což je zcela jistě pro úspěšný výkon funkce prezidenta nutné.
    Potřebujeme nezávislé kandidáty, potřebujeme přímou demokracii. A ono k tomu dojde i přes hysterický odpor politických stran. Současný systém končí, ať chtějí nebo ne. Nebude to hned, ale bude a nebude to zadarmo. V posledních volbách byl již tento trend zřetelný.
    Vy máte na své straně čas a podporu, která bude stoupat. Věřím že Vás momentální "neúspěch" posílí. Věřím, že budete dál bojovat a v tom Vám přeji mnoho sil a úspěchů.
  • Vážený pane Tomio, nedejte se mluvíte za řadu živnostníků, tady v čechách není dovolání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit