Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Okamuro.Moc Vám fandím a věřím Vám. Myslím si že by jste mohl se svými nazory a zkušenostmi mnoho v této prohnilé republice změnit k lepšímu. Je to tady jen banda zlodějů a podvodníků.Ti co Vám zde píší a napadají Vás se bojí a patří mezi ně. mají se za této vlády velice dobře a změna by jim rozhodně neprospěla. Těm to takhle vyhovuje. Mě ani trochu nevadí že jste míšenec naopak domnívám se že uděláte více pro obyčejné lidi než kdejaký rodilý čech.Já tvrdím že jsme vychcaný a debilní národ.Kde co ukrást a kde co posrat.Moc Vám fandím a bojujte máte muj hlas. Naschledanou.
  • saké

    Dobrý den,
    můžete mi říct z jaké rýže se dělá saké, jestli se dá u nás koupit a jestli se dělá ze syrové nebo vařené. Děkuji. *7*
  • Mě a další voliče Hnutí Úsvit přímé Demokracie TO by určitě zajímalo, jak to bylo s těmi cca 60 miliony a kdo je vlastně ztopil ty peníze :( Nelibí se mi a určitě ani dalším +- 350 000 voličům původního hnutí Úsvit, že pořád není nalezen ten, kdo to prošutroval ty miliony. Nejdřív Hnutí Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury, pak Hnutí Úsvit přímé demokracie, pak Národní zájmy, pak Hnutí Svoboda a přímá demokracie, pak Úsvit Národní Koalice. Myslíte si, že lidi budou tyto neustálé hry donekonečna bavit? :( Kde je přímá demokracie? Snižování Daní? Došlápnutí na Exekutorskou a justiční mafii? Řešení nepřizpůsobivých, imigrantů, Islamistů. Odvolávání kmotrů a zkorumpovaných politiků. Jestliže v dalších volbách získáte 5% nebo 9% budete se účastnit ve vládě, nebo se jen 4 roky zase povezete a rozštěpíte stranu. Nemyslete si... Voličská přízeň je velmi vrtkavá a lidé chtějí vidět výsledky Vašeho programu. Ztratit preference po nesmyslných šarvátkách ve vlastních řadách je špatné. Za dva roky volby 2017. Lidé nejsou hloupí a chtějí už konečně nějaké radikální změny!! Díky *1* *10* *16* *5* *3* *9* *13* *16* *16*
    • Strana měla dostat za 4 roky asi 120 000 000,- /60 000 000 se hádá zbytek z Úsvitu a pak SPD. Nabírejte normálně lidi do strany. Pokud se budete stále dohadovat a nedořešíte financování, tak dopadnete jako Dr. Sládek se SPR-RSČ, nebo Dr. Vít Bárta s VV. Je škoda promarnit dobrý start. Přízeň voličů je velmi vrtkavá to mi věřte. Boje o moc a koryta Lidi nebaví. Za dva roky jsou volby do PS 2017. Jak chcete lidi přesvědčit? Jinak program máte dobrý, ale personální management je otřesný. Mrzí mě, že jste přišel o pana Mgr.Ing. Milana Šarapatku Ph.D. Diplomata :( Zdravím *1* *9* *13* *5* *16* *10* *16*
      • Referenda a Přímá Demokracie je správný Směr. :) Jen to chce někoho, kdo si zajistí stálou voličskou přízeň a transparentnost. Snad se výsledky dostaví... V to doufá myslím i dalších +- 350 000 voličů původního Hnutí Úsvit Přímé Demokracie TO. Zdravím *1*
  • Dobrý den pane Okamuro,
    velice Vám fandím a mám pro Vás něco velice zajímavého ohledně prezidentskýh voleb.Pokud mi pošlete nějaký kontakt,pošlu Vám to mailem,tady bych to nechtěl zveřejňovat.Z pochopitelných důvodů asi nebudete chtít prozradit svůj mail nebo telefon,ale stačí si založit nějaký free mail jen pro tento účel a tam Vám to pak pošlu.Myslím,že Vás to bude dost zajímat.Mohu to poslat třeba Nově,ale Vám se to může hodit.Jinak držím palce v boji s byrokracií.
    Karel0404@email.cz
  • Poděkováí

    Dobrý den pane Okamuro,
    držím Vám palce a přeji mnoho úspěchů.
    Děkuji za Vaše vystoupení v ČT. Byl jste
    výborný. Ráda Vás poschlouchám.
  • A Lidi!! Nenechte se zmanipulovat průzkumy veřejného mínění! Zmanipulované průzkumy veřejného mínění! Šlo to vidět v roce 2013 někde odchylka +- 6%! 3-4%! Těm stranám co ubírali měli nakonec Víc a těm stranám co přidávali měli nakonec Míň! Jedno jestli zprava,zleva,nebo Středu! Každý podle svého vědomí... Ten BrainWashing je strašný :D:( :-* *16* *16* *16* *5* *8* *8* *8* *1* *3*
    • jj... Některé strany si myslely, že budou mít pomalu 30% *1* *16* Ó jaké kruté probuzení, když jim to bouchalo u čáry ponoru +- 5% *13* *5* *1* Jak si pomalu ubíraly / jo tak těch 35% no tak 30% no 25 aspoň 20,15,10... :D Ještě toho trochu! Hmm Hmmm Ten souboj o tak korýtka je vždy nezapomenutelný! *16* *16* *16* *9* *12* *16* *16* *10* Z celého politického spektra! Zprava-Zleva-Středu Yoshimitsu *14* *8* *16*
  • ostrava

    Dobrý den,pane Okamuro,moc se mi dnes líbila Vaše přednáška v Ostravě,a jelikož se mi také líbite,tak jsem se musela postavit na proti Vám a sledovala jsem Vás při autogramiadě,promin´te.Také občas jezdím do Prahy,a procházeli jsme vedle sebe.Máme oba zvláštní jména,Moje jméno je Dorota, moje maminka pocházi z Polska a zase její maminka,moje babička chtěli svatou Dorotku,tak svatá nejsem ale jsem milá obyčejná žena.Přejí Vám hodně zdraví a všechny ůspěšné dny,Vím že nemáte čas,ale budu ráda aspon´ za jednu větu.Zdraví Dorotka
  • Librex Ostrava beseda o Vaší knize

    Pane Okamuro, dnes jsem Vás fotila v Librexu v Ostravě a chci Vám poslat z mé webové stránky rajcete moji prezentaci o Vás. Pošlete, prosím Váš email. Děkuji Papežová, Byl Jste skvělý, máte ve všem pravdu.18.6.2011
  • Dobrý den. Znáte někdo e-mailovou adresu pana Okamury? Rád bych mu napsal své názory. Děkuji.
    broz.josef@tiscali.cz
  • Lidi vzpamatuj te se!!!a přestanete voli t..srdečnė dobrodárce a hyťnete se za papulu a přestanete poklonkovat miliardářům kteří jednají jen pro svůj prospĕch....začnětě vnímat politiku v souvistlostech..Ahoj ☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší