Přejít na výpis diskuzí

Václav Klaus

OSOBNOST 15.10.2010 
356 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    ke stanovisku bývalého prezidenta Václava Klause týkajícího se Ukrajiny a vyvolávání nové studené války sděluji, že s ním v tomto souhlasím. Přes mohutnou propagandu a mediální kampaň proti Rusku svým prohlášením k vyvolání studené války se strany západu sdělil pravdu a projevil tím i kus osobní statečnosti.
    Jiří S.
  • Jen je strašně velká škoda,že ty plastové kuličky nebyly ostré náboje!!
  • kecy kecy

    Proč někdo z vás rýpalů nevezme slova do rukou? Je jen tlachání!
  • FAKTA

    Zde se píšou jen fakta a skutečnosti, o žádné rýpání zde nejde.Rýpat a psát pravdu jsou dva rozdíly.Každý rozumný člověk ať si udělá úsudek sám.Proč tedy neuděláte něco vy Juditto?Je to velmi strohé,keci,keci to od vás sedí.Věcně!
    Klaus není "BŮH"
    • Re: FAKTA

      Protože jsem zbabělec!!!!!!
      • Re: Re: FAKTA

        Kařdý znás je tak trochu zbabělec, někdo víc někdo míň.Normální věc.Mám pocit že dnes se bojí více lidí než před listopadem 1989.To je velká chyba pro naši generaci.Co budou dělat naši mladí za deset patnáct let?Budou stále fronty na Úřadu Práce?Je potřeba lidem otevřít oči a né se koukat pořád dolů,chce to hlavu vzhůru,dokud je čas.Lidé mají právo, na svůj názor na věc.Kdyby to tu Klaus nerozkradl jak se patří nejsme dnes tam kde jsme.Proč to mají platit obyčejní lidé, kteří nemají ani na základní potřeby.Znám takových lidí spoustu.Dostanou jedenáct tisíc důchodu,a jedenáct tisíc je stojí poplatky,nájem pět tisíc osmset,teplo, kubík vody, padesát šest korun,( za komoušů dvacet halířů),energie, plyn atd.Z čeho ti poctiví lidé mají žít?Nejhorší pro naši společnost jsou vládnoucí zkrachovalý komouši, kteří jsou ve všech stranách kam se člověk podívá!Počíneje Klause,Nečase,atd.Pak že politika má být čistá.Jen ve snu.Všem co natom mají vynu by to mněly platit ze svého.Pokladna by se hned naplnila.V práci uděláte zmetek a platíte ze svého.Klaus dostane doživotní imunitu a může beztrestně dělat to co dělal doposud!Stydím se za svou zemi zlodějů!
  • Pane Václave Klausi. My se trochu osobně známe. Kdysi, myslím tak kolem roku 1995, nevím to už přesně, jste byl na návštěvě v Kynšperku nad Ohří společně s Vaší ctěnou manželkou Lidií.A tan jsme spolu hovořili na náměstíčku u kašny, já coby mladý podnikatel OSVČ a hovořil jsem i s Vaší ctěnou manželkou o budoucnosti-optimistické budoucnosti v podnikání a věřte, nebo nevěřte, podnikal jsem jako OSVČ až do roéku 2013. Podnikal jsem tenkrát ve strojírenství. V dobách začátků, jsem si Vás velice vážil a byl jste pro mně velkým vzorem. Ale nyní když jste tak znectil současnou pandemii covidového zabijáka, tak to mně velice mrzí. Já mám v Sokolově v nemocnici na covidovém oddělení zeťě, ten je 12 hodin oblečený do "skafandru" a ošetřuje těžce nemocné pacienty na dýchacích přístrojích a musím Vám říci,že je to velice těžké fyzicky i duševně, když mu pod rukou umřou najednou 3 lidé, to si vůbec nedovedete přectavit co prožívají lékaři, ošetřovatelé, sestry a samozřejmě pacienti. A Vy tu nemoc zlehčujete protože jste měl štěstí a měl by jste děkovat Bohu, že jste měl lehčí průběh.Vláda dělá různé chyby, ale to je lidské, ale boj s touto nemocí, který vedou zdravotníci je opravdu v nadlidských možnostech. Zamyslete se nad tím co jste řekl a omluvte se zdravotníkům a lékařům. Já myslím,že jste tu pandemickou situaci zlehčil z pocitu euforie, že jste z toho covidu poměrně lehce vyvázl. Na shledanou Karel Knobloch.

  • ekonom,studoval VŠE,v gay klubech měl přezdívku Kikina.

  • vy se pta te kolik je vam let to tu jako machruje te pred wb realu byste dostali strach , prosty komenty to si rikate dospely pekne ubohy se tu strapnovat na wb ve meste se delate v sebe slucnacky na wb ste jak maly decka a nadavat Václav Klaus.. udelal co chtel je to jeho vec ne vase vy tu budete komentovat jak maly nwm proc to recite , uvidite v tv pravy hned na wb psat kraviny lol co ste to za lidi tady je 80% deti nez dospelych , deti pisou kraviny ani to mu nerozumi, uvideli ste tv co udelal klaus hned komentovat jak maly, pekne ubohy...
    • Docela trapný a směšný pokus.
  • Podle toho co pozoruji,nas Stat CR,je tak bojacna,a naivni!!! CR jednou nebude,bude to patrit romum,pac s tim stat nic neudela,a pristehovalci to same! Nasi politici si hrabou jen do kapsy,cela vlada je uplne na nic,jine Staty se nam posmivaji,ja se ani nedim.... stydim se za nasi Republiku.Politici si tim nelamaji hlavu,ze vse jde do haje... Ale Nam lidem to vadi,kdyby to slo ,aby lide meli taky pravo aby neco s tim udelali bylo by lepe.Jsem znechucena. *9*
  • Pan Klaus je nejlepší prezident lepší než Havel přeji hodně štěstí v životě pane Klausy.
    • Kdo má takový nazor měl by být v tom kotle s ním
    • Naučte se prosím nejdřív pravopis, a pak pište příspěvky. Opravdu důstojná obhajoba Klauze.
      • Klaus se píše se s
    • Kde jste přišla k této zkušenosti? *1*
  • Ano a to ty lumpy kteří to všechno zavinili. Ty utečence poslat zpět.Toho plešatého chytrolína vykopnout z vlády.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit