Přejít na výpis diskuzí

Václav Klaus

OSOBNOST 15.10.2010 
356 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VÁCLAV ROZDROBIL

    VÁCLAV ROZDROBIL NA CO MOH A JÁ SI TU TOPIM V KAMNECH VOLI NÁM VODVEDLI UŽ JE NEPRIVEDŮ ...
  • Václav Klaus

    Jest-li studovaní chtějí přidat a to hlavně vysokoškolská inteligence,tak ať si zaplatí zpětně studium.Bude pak i na jejich výplaty.Vzpomínám,když Klaus prohlásil,je potřeba si utáhnout opasky.Ptám se.Komu se dnes utahují.V tomto národě si připadám jako blbec! *13*
  • Václav Klaus

    Vážený pane prezidente,velice Vás prosím,pokud jste náš představitel ČR ,udělejte již pořádek s touto vládou.Nám obyčejným občanům,je vše jasné o co v této hře jde.Zkrátka někdo šlápl někomu na "kuří oko"a zavřel ventil, a problém je na světě.Velice si Vás vážím pro Vaši otevřenost ,zvláště k EU a jejího fungování.Jsme stejně na rok a den staří,takže si můžeme dát na váhu své pro a proti.Myslím si ,že tyto pravomoci máte tak je potřeba konat.Národ nyní spoléhá pouze na Vás jak se zachováte.A já jsem přesvědčen ,že zase a jen pouze státnicky.Zkrátka po našem dejte jim "čaj".,ať vím ,že žádná sláva nesahá až do nebe.
    Přeji Vám hodně zdraví a pohody. Váš J.B.
    • Re: Václav Klaus

      tz
      y jsi zasranej krhounek.priprcavas tomu debilovi.hosi zhebnete
  • J e třeba

    Dobrý den. Pane peresidente(nebo, že by se "z"?) dovoluji siVás oslovit. Plně souhlasím s Vašími nynějšími kroky ohledně vládní krize. Předčastné volby,budoou nezbytné. Jen mám obavy, že to dopadne ještě hůř jak v loňském roce. Prostě tady není člověk, kterému by lid důvěřoval. Součastná politická elita si s námi jen hraje. Vím, že vaše pravomoci jsou omezené, ale udělejte pro to co nejvíce. Ale podíl na této situaci Vám neupírám... (politická kultura tady měla začít hned po převratu). S pozdravem Dušan Šprta
  • jak si vůbec může někdo dovolit takové urážky k hlavě státu. Za komunistů by jste seděli ve vězení i s rodinami do konce života. On jediný viděl, co je EU a kam to dopracujeme opět S NDR.Pletete si demokracii s hulváctvím.
    • Ano věděl jak to udělat,aby jeho a jeho zločinecké tahy nikdo nemohl kontrolovat.
    • Pokud je hlava státu deviant a duševně nemocný člověk,tak se není čemu divit.Jediná dobrá zpráva za celé jeho působení a podílení se na devastaci státu je,že KONČÍ!!!
    • co tu vyhrožuješ vězením???
    • Klaus je obyčejný hajzl a zloděj.Doufám,že se tento teploušek KIKINA bude jednou houpat na lucerně.
  • Přání

    Vážený pane prezidente
    Gratulace a přání k Vaším dnešním
    70.narozeninám.Všechno nejlepší!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit