Přejít na výpis diskuzí

Václav Kopta

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší *14* *14* *4* *4*
  • Všechno nejlepší *4*
  • Lenko ti jsi u toho byla?Já ti nevěřím.On je dobrý herec. *1* *2* *14* *14* *3* *15*
  • Vážený Pane, nedávno jsem Vás viděl ve Všechnopárty, zaujal mě váš
    zájem o vozy Škoda 706 RTO,přišel mi nedávno meil vývoj atd. Jsou tam
    i jiná vozidla, možná by Vás to mohlo zajímat nebo jste to již dostal
    z ČT-1 nebo od jinud.Pokud by jste měl o to zájem, dejte vědět, rád Vám to přepošlu, na škodovkách jsem se vyučil a nějakou dobu jezdil jako řiď. z povolání. . /hubelja@email.cz/
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • Pan Kopta dnes, dne 18.srpna kolem 13.15 h.u Hornbachu v Praze - Řepích,naboural svým černým SUV Mercedesem při vycouvávání z parkovacího místa auto, které stálo vedle něj - tmavý kombík.Dvakrát do něj najel levým předním nárazníkem, zničil mu pravé zadní dveře a rychle ujel.To snad není pravda, tohle je chování?Že Vám není hanba, pane Kopto!Jak k tomu ten chudák, který nejspíš nemá tolik peněz co Vy přijde?Pan celebrita mu udělá škodu a ujede, ať si,chudák poradí,že...
  • To musím souhlasit :)) jako mlaďák byl k sežrání :)) :D *14* *3*
  • Jestli si myslíte, že o Václavu Koptovi víte všechno, mrkněte na http://www.snezenkymachri.cz/herci/vaclav-kopta/
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *4*
  • vterinka

    Vše nejlepší!

    Vše nejlepší k narozkám! Hodně štěstíčka, zdravíčka a plno úspěchů v kariéře i v osobním životě! *3* Ať máš kolem sebe lidi, kteří tě mají rádi! *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit