Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzpamatuj te se!!!

    lidi soamatujte see!!vy asi nezijete v tom svete co ja nebo ja nevim!!chovate se jako ti nejveci smradi jake znam!!pisete tudy aby jste vasu urazelinebo co??to jeko neni vibec pekne!!!!jak muete vedet jaky je kdyz ho znate asi tak jako ja a nedelam ze sebe takoveho idiota jako vy!!raci tady nic nepiste kdyz nic ruzumneho nevite!!! *5* *16* *8*
    • Re: vzpamatuj te se!!!

      A opet - vzkazy plne pravopisnych chyb. Vy toho v hlave asi take moc nemate, ze? Mozna by pomohlo misto vysedavani u internetu vzit si ucebnici ceskeho jazyka.
  • Věčný fanda

    čau,jen chci pozdravit Vencu a vkázat mu že byl pro mě vzor a vždycky bude !!! MÍRA *3*
  • pro všechny

    Strašně moc prosím lidičky, kteří maj písničky od vaška z jeho CDčka, jestli by mije nemohli poslat třeba na email, nebo at mi napišou jen tak a pak se domluvíme..strašně dlouho to scháním a nikde na internetu to nemůžu sehnat. Byla bych mooooc ráda!!! udělala bych pro to cokoli!!! Předem děkuju!!! (a jen tak k luneticu- byli sqelí, byla bych ráda kdyby se dali dohromady, ale vím že to už asik nepůjde.. a ani petice asik nepomůže, každej žije svůj život a pochybuju že ho jen tak zahodí. Ta doba co byli jako skupina byla šílená! Byli mladí a tak si to těli užít...Prostě newěřím tomu, že by se mohli dát dohromady, ikdyž bych byla strašně ráda a nejen já! Znám spoustu lidí kteří je maj rádi.) prostě pro mě sou Lunetici jedna z nej skupin! Mám je strašně MOcmocMOV ráda!!! *4* *14*
  • Lunetic

    No tohodleho fešáka jsem měla ráda a mám,ale nikam se stratil a nevím o něm vůbec nic......ale mohl by jsi zase začít zpívat,protože ti to šlo......tak pa *3* *9* *13* *15* *14*
    • Re: Lunetic

      Wašku..... Ehcete se dáát zpáátky do party?? Bylo by to upéé nejsupéér!!!Strašně rááda Wáás pořád posloucháám! Strašně mě štwe že už ejste *9* *14* *14* *4*
  • jsi bezva

    ahoj Vašku pokud si to tady někdy přečteš tak to bude upa supr.Z luneticu jsi bezva zpěvák...jen tak dál *8* *15* *1* *1*
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau Vendo, chlape, nabízim ti prostřednictvím těchto stránek zcela jedinečnou příležitost, pokud máš přítelku, nabízim jí krásný a dlouhý zápich, jeho dýlka je 25 cm, bude se jí líbit, pokud žádnou teď nemáš, nabízim ho tobě, po domluvě ti možná dám i slevu. Napiš na muj e-mail. *5*
  • NÁVRH

    ahoj Vašku ! Jak jde život po tom, co jste se jako skupina rozpadli ?Jestli si čteš tyto stránky hmmmm. nenapadlo tě někdy se s ostatníma s Luneticu sejít ? určo by to bylo velmi good nemyslím tím sejít se někde před kamerani, ale tak s bývalými kamarády a pokecat si třeba v soukromí jak jde život a táák ! víš ? pokud se sejdete napiš dík mocinky děkuji *4*
    • Re: NÁVRH

      bože tady jsou ale trubky:) devčata vzpamatujte se..milovat někoho koho vůce neznaš??
  • Vaškovi

    Vašku, moc se mi líbí vaše písničky. Poslouchám je celý život a nepřestanu.Je mi 11let a jestli máš čas tak mi pls pošli vaše i tvoje písničky. Nebo prostě někdo mi je pošlete. Budu moc vděčná. A Vašku je mi to strašně líto že jte se rozpadli *9*
  • deniel

    FOR EVER

    Ahojík Vašku jsem ráda že přemejšlíte o návratu jste super *14*
  • .......

    ahojik Vasku tady tvoje faninka chtela jsem zeptat zjakych duvodu jste se rozpadli z Lunetikem plosííííííím odepis dekuji kacka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit