Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • e-t

    vašičkovi

    tak ja ti přeji všechno nejlepši hodně štěstička,zdravička a lasky a at brzy z marcelkou splodite malinkeho vašička *14* *14*
  • Pro tebe

    Vašku vem mě na romantickou večeři..(Udělám co budeš chtít)už nechci čekat dál *14*
  • Vašek Jelínek

    Na Vašeka Jelínka se dalo dívat, je ještě k tomu uměl i slušně zpívat, je ale škoda že se někam schoval do ústraní. Protože ti čeští zpěváci to je hnus *16* Mě vždycky Venda seděl, jako chlap. *4* tak se konečně někde ukaž!!!!!!!
    • Re: Vašek Jelínek

      mě neseděl *9* smrděli mu hrozně po koncertech nohy *9* *9* a jak vždycky házel ty spocený fusekle na zeď, který tam pak zůstaly přilepený - no to byl hnus!!! *9*
    • Re: Vašek Jelínek

      venda jak mu rikas si ted konecne uziva volna ale mas pravdu mohl by se ukazat a znova zacit spivat!!!slo mu ti to to jeho osobni cd bylo cool!
  • Nezaregistrovaný

    ahoj Vašku. Jsem ráda že přemýšlíte jestli se dáte dohromady nebo ne. Moc mě mrzí že ste se rozpadly kvůli Martinovy. Byla jste fakt dobrá skupina pro mě i pro mojí rodinu. Jinak mějte se dobře a dejte se dohromady. Prosím!!!!
  • tereza009

    NAROZENINY

    Přeju ti vše NEJ , ať se ti daří. Vše nejlepší k narozeninám *14* *14* *14* .
  • přání

    Milý Vašku
    Též se připojuji.Všechno nejlepší!!!
    *4* *4* *4*
  • Neser Vašku!

    A koukej mi dneska večer něco zatancovat u tyče, já ti dám starej..! *8*
  • Ahoj jako mali sem te poslouchala.Si moc a moc sladkej.
  • ....

    MYSLÍTE,ŽE SI TO TU NĚKDY ČTOU??? *9*
    • Re: ....

      Jen ať si přečtou, jak byli ubohý tenkrát a co teprve teď, když se jim korunky rozkutálely a nemají co nabídnout *15* *5*
  • hbcf

    jako lunetici byli fakt skvělí a ty vostatní skupiny je akorat napodobovali ale moc jim to neslo nikdy nemeli takovej uspech jako lunetic!!!A vy co je tady pomlouvate a pišete ze sou teply atd. tak jim akorat zavidite to co dokazali *10* !!!!!Fakt byli super skoda ze se rozpadli *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit