Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vic volu co o nem pise negativne nevadi!!!!!!nane dojde a zarli na neho!!!!!
  • Ahoj Vilo.Jsi super clovek!!!!!!Jsem z CR.kazdy ctvrtek sleduji V siedmom nebi.uzasne!!!☺☺☺.miluji Te i kdyz nevis kdo jsem jsi strasne lidsky a super clovek!!!!!!!!!☺zustan jaky jsi.
  • Luky1987
    Celebrita totálne o ničom, iba tolko k Rozborilovi *11* *11* *16* *16*
  • Proc se nemuže natačet v sedmom nebi i v ČR
  • Luky1987
    Rozboril je dalšia naša súčasná celebrita o ničom
  • dobry den vilo ja by som vas chcela poprosit ci nesplnite mamke .Totiz ja by som chcela splnit mamke ona chce ist do svetej zemi a ja by som jej to chcela splnit ovdacit sa jej zato velmi mi pomohla v tazkej chvili a este mi pomaha velmi ja to mam totiz taske a ona mi pomaha tim ze stoji primne a ja na oplatok ze mi takto pomaha ja jej chcem splnit toto dakujem a prosim vas
  • Milý Vilo, som dôchodkyňa, ale skláňam sa pred Tebou a Tvojou úžasnou prácou. Chcem Ti povedať, že si Ťa veľmi vážil. Tančím v tanečnej skupine country pod názvom "Ruty šuty". Sme všetko dôchodcovia vo veku okolo 70 rokov. Chodíme tancovať po domovoch soc. služieb, aby sme aspoň trošku starým ľuďom spríjemnili ich starobu. Moc Ťa pozdravujem zo Žiliny Majka
  • Luky1987
    Keď vidím Rozborila v televízií okamžite prepínam alebo vypínam
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • ahoj, Vilo je velký frajer. Fandím mu .Jirka Ostrava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit