Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vilkooo

    Vilko vy ste vinikajúci moderátor. Ste úžasný a strašne *14* sexy *14* . Ja Vás fakt milujem ! *8*
  • Vilo Rozboril má dobré srdce

    Som rada, že Modré z neba existuje, a že je to práve Vilo Rozboril, ktorý ho moderuje.
    Aj ja som chcela písať Vilovi Rozborilovi a vysnívať niečo pre iného Vila, ale do cesty mi vošiel jeden úžasný človek, ktorý zariadil to, čo som chcela vysnívať. Takže na svete je veľa dobrých ľudí, ktorí majú srdce na pravom mieste a pomôžu tým, ktorí to najviac potrebujú.
    Vila pranierujú za to, že povedal niečo, čo nemal povedať. Aj také veci sa stávajú, niekedy vyletí niečo z úst a nedá sa to zobrať späť.
    Vilo, robíte dobrú prácu, prajem veľa zdravia, síl a nech stále máte elán hľadať tých, čo pomôžu a nech je tých ľudí čo najviac, keďže žijeme v ťažkých časoch.
    S pozdravom Marta
  • Vilo je jednička!!!

    Vážený pane Rozboril,kloubouk dolů před vámi a vašim pořadem!Kam mi češi se na vás hrabeme.Opravdu je to potřeba takových skutků a není pravda,že chlapi nepláčou,pláčou jako želva.
    Váš vzorný divák eFendy
    • Re: Vilo je jednička!!!

      Vážený pane,přečetla jsem si vaše řádky o Vilu Rozborilovi a na sto procent s vámi souhlasím-ano my Češi opravdu máme co dohánět,u nás se stále jenom opakují pořady ale takový užitečný pořad se nevysílá.S pozdravem Zuzana.
  • vyborny vilo

    vilo si super muz a som rad ze si moj kamarat.Vsetko dobre v zivote
  • sidon

    jednicka

    vilo jsi super *3*
  • JEDNIČKA VILO

    LEPŠÍ MODERÁTOR,NEŽ JE VILO, PROSTĚ NENÍ!!! JSTE SUPER, JSTE CITLIVÝ A POŘAD, KTERÝ UVÁDÍTE, JE IMPONUJÍCÍ. TAKŽE ROVNICE- SUPER POŘAD ROVNÁ SE JEŠTĚ SUPROVĚJŠÍ MODERÁTOR !!!!!!!!!! *4*
  • Poděkování

    Vážený pane Rozborile chtěla bych Vám poděkovat za vaše uvádění pořadu Modré z nebe. U většině příběhů brečím, protože jsou opravdu dojemné. Vy to uvádíte neskutečně dobře a jste velmi citlivý a hlavně lidský člověk.Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci i v osibním životě.Ještě jednou Vám děkuji za Váš přístup k lidem. Jana
  • pseudonym

    v SOS používá pseudonym Vilu Postavil *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit