Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Vilo, srdečne ťa pozdravujem a držím ti palce nech sa ti v tejto relacii " Modre z neba " darí a nech ti ludia pomahaju. Nevynecham ani jednu relaciu a to mam 62 rokov a velmi ma to dojima.I ja mam v rodine problem a nemôžem ho riešiť,mam dospeleho syna ktory je od 6 rokov diabetik a už 4 roky nema zrak.Ale je ešte vela ludi na tom horšie a preto mu pomaham.Prosil by som ťa ak budeš mať chvilku času a budeš sa pohybovať v Nitre a okoli,zavolaj mi /0907313461/ rad by som sa chcel aspon 5 min. s tebou porozpravať osobne.Dakujem.F
  • ahoj vilko tovto cestov ta velmi srdecne pozdravujem a sklanam sa pret tebov si uzasni clovek pomahas tim co to najviac potrebuju hlavne nevinim detickam ktore sa na tento svet dostali a su zakerne obdarovane ale napriek tomu sa vedia tesit kazdej veci kazdeho dna cije zli alo dobri de su radi ze su tu a davaju vela laski okolo seba vtich malich srdieckach viem to take male slniecko mam doma vola sa sebastianko a ma zakernu chorobu svalovu atrofiu tipu1 jeho velki sen je ta stretnut a podat ti ruku a povedat rucicki boskavam stoho jeho sna sa kusticek viplnil videlta hvilu sa stebov rospraval ti si ho pozval do studia na natacanie modreho zneb ale zial vtom case sme ochoreli a financie nam nedovolili pricestovat bol velmi smutni ze ta nemohol vidiet a stravit stebov aspon chvilutovto cestov ta stem poprosit ci by to nebolo mozne sme z vrabel dakujem
  • Modré z Neba je vážně super,skvělý užasný.............pořad.A moderátor Vilo Rozboril je vážně skvělý,citlivý,lidský a taky jak napsala jistá Katka,SEXY chlap. *14* Jen tak dál Vilo. *3*
  • Ahoj Vilko.Moj syn je v Tvojom veku.Si úžasny a velmi citlivý a "Modré z
    něba"doslova prežívaš a cítiš s nima.Som rád že si taký-ďakujem.Je mi 67 r.ale za slzy sa něhanbím ani moja manželka!!!
  • Modre z neba je uplna bomba obrazocky *1*
    Uzasna sou!!!
  • Vilko jsi úžasný človíček,mohl bys být můj syn,neboť mám syna taktéž nar.1967.V dnešní době život není lehký,ale jakmile je na Markíze,,modré z neba" hned se cítím líp a taky velmi cítím z lidma o kterých vysíláš.U nás na televizi Barandov jde něco podobného.Pokud budeš mít chvilku,podívej se na to,jaká to je hrůza.Vůbec se to nedá srovnat s ,,modrým z neba".Děkuji Ti za to jaký jsi a jak citlivě tento pořad uvádíš.Zůstaň stále svůj,nic na sobě neměň.Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další Modré nebíčko.Tvá věrná divačka Vlasta z Havířova.
  • Vilíku,vážím si tě jako člověka.Alespoň,tak jak tě vidím v televizi.Pokavaď jsi takto dobrosrdečný i bez kamer,tak před tebou opravdu smekám.Jsem dost citlivá žena.Každá tvoje relace ve mně něco zanechá.Někteří lidé,tu na Slovensku mi zazlívají,že koukám na Modré z nebe.Že je to moc emotivní.Ale ať každý zdravý člověk vidí,co se děje jinde.Ať si váží toho,co má.Vildo,tak se drž,ať to Modré z nebe hóóódně dlouho ještě moderuješ.
  • Vdaka,vdaka ,vdaka!Nemam slov!
  • Vzdy som " prepla", ked som videla v tv Rozborila. Sme v rovnakom veku a mala som pocit v jeho zaciatkoch a relaciach rozneho druhu,ze toto je trapas a pod moju uroven. Dnes po niekolkych dieloch Modreho z neba s pokorou uznavam, ze ziadne povolanie na svete nedokaze to , co tento clovek . Moje deti maju vsetko, a pan Rozboril je mojim velkym vychovnym poradcom. Vdaka nemu vidia, co je v zivote dolezite, a ze najdolezitejsie je pomahat druhym. Viwm, ze relacia nie je jeho napadom , ale tuto pracu zvladne malokto. Prajem vela sil *8*
  • ahoj VILKO velmi Ta obdivujem mam velke zdravotne problemy podozrenie na sklerozu multiplex lekari nevedia co mi je mam neznesitelne bolesti chrbtice a hlavy ja viem ze mas zlomenu nohu tvoj aniel ta neopustil ja som hlboko veriaca a casto sa pytam preco ja?idem do nemocnice 21.11 do Ruzmoberka nikto ma nevie pochopit mam velky strach Ti vies pochopit druhych chcela by som sa s Tebou stretnut pomoz mi prosim uz nemam sil bojovat ja som ti pisala list moj email milijezisko@azet.sk DAKUJEM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit