Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Villo, chystám se Ti již půl roku napsat, jak jsi úžasný moderátor, ale při posledním sledování MODREHO Z NEBA jsi mě dostal. Jedním slovem jsi úžasný.Velmi si Tě vážím co děláš ale hlavně, jak to děláš. Slovensko i Česko mají více dobrých moderátorů, ale neznám nikoho, s tak velkým srdcem.Když moderuješ dětský příběh- jsi dítě,když příběh někoho s hendicapem-máš ho také. Jsi okamžitě to, co je ten druhý. Pláčes s plačícími, raduješ se s radujícími. Za to Ti patří velký dík. Prožila jsem si v životě smrt manžela, kterému bylo 50let a syna 33-letého a přežila jsem to vše jen díky tomu, že Bůh mi poslal do cesty takové anděly, jako jsi právě Ty. Přeji Ti ve Tvé náročné práci hodně úspěchů, v životě hodně štěstí a hlavně zdraví a chci Ti říct, že nejsi slovenský moderátor, ale SVĚTOVÝ.Villo, já Ťa žeriem,Tvoj služobníček ponížený. Jsou to Tvé nádherné výroky, které jsi použil při moderování. DÍKY !!!
  • AHOJ VILKO POZRAVUJEM TA pocula som ,ze mas zlomenu nohu ja mi to luto. Ja som ti pisala list mam velke zdravotne problemy OCHABNUTE SVALSTVO PODOZRENIE NA SKLEROZU MULTIPLEX MAM STRACH,ZE OSTANEM NA VOZIKU NEVEDIA MI URCIT DIAGOZU MAM IST DO RUZOMBERKA DO NEMOCNICE OD 21.11ZATIAL CHODIM VDAKA BOHU POZERAM MODRE Z NEBA PRAJEM TI skrore uzdrvenie ak chces tak mi napis na milijezisko@azet.sk velmi sa bojim ahoj
  • obdivuji vas při každem dile plaču moje dcerase narodila ve stejnej den jako vy ale o par let později bohužel už je take vnebičku předdvěma lety odešla bylo ji pouze dvacettři na selhani srdička moc vam fandim a přeji hodně uspěchu a at jste vždy tak fajn
  • Vilo ste uzasny clovek,obdivujem na Vas ako mozte moderovat modre z neba ja placem pri kazdom jednom pribehu az ma z toho srdce boli ja by som to nedokazala klobuk dole pred Vami,mam Vas rada ste clovek s velkym srdcom
  • v prvom rade profesionál, úžasný a empatický modré z neba robíš perfektne ďakujem Ti za všetkých ktorým ste pomohli.
  • Můj pohádkový život

    Ahoj Vilo a ahoj všichni z Modrého nebe!

    děkuji Vám za Váš pořad, který sleduji pravidelně a při kterém si vždycky uvědumuji, jak je můj život jednoduchý a v podstatě procházkou růžovým sadem. A to i přesto, že mám 55 let a mnohým jsem si už v životě prošla.
    Hodně zdraví a hodně splněných přání potřebným přeje Vaše věrná divačka Ina z Ostravy.
  • lieblinka

    Bezkonkurenční Vilo

    Pan Rozboril je naprosto dokonalý moderátor a podle mého názoru i strašně milý člověk a nádherný charismatický chlap. Naprosto jsem si jeho a samozřejmě i nádherné a dojemné Modré z nebe oblíbila, neumím si představit, že by ho moderoval někdo jiný než je pan Rozboril a jak už tu bylo řečeno, v Česku bohužel není takového moderátora. Děkuji za to co děláte a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci i osobním životě. S pozdravem věrná divačka Jana
    *3*
  • Vilo jste bezkonkurenční!!

    Milý Vilo!
    Váš pořad Modré z neba je bezkonkurenční! Tak trochu se může srovnávat s americkým Vítejte doma, ale v tom Vašem je více emocí a citu. Vy jste v tomto pořadu muž na svém místě a není člověka, který by Vás mohl nahradit. Prohrál by! Pokud ve středu stíhám, nikdy nezapomenu a zapínám tento na city hrající pořad, u kterého není možné neslzet. Opravdu je výtečný a doufám, že ještě dlouho bude a Vy v něm také.V Čechách neznám nikoho, kdo by se Vám mohl vyrovnat. Vždy by to dopadlo trapně a hlavně v Čechách není nikdo, kdo by takovýto pořad vymyslel. Je to asi nad naše síly někomu opravdu pomoci v nouzi. Moc Vám děkuji za prožité zážitky s Vámi. *14* *14* *3*
  • vilko

    Vážený a naprosto užasný Vilo.Každou středu se moc těším na pořad "modré z nebe" a jsem štastná že mám tu možnost sledovat Vaši tv.a najisto vím,že celou dobu vysílání propláču.Jste naprosto okouzlující a šaramantní člověk s velkým srdcem na dlani a velkým citem v něm.Nedovedu si představit jiného moderátora tohoto pořadu,jste užasný a lidé vás musí milovat.Jsem štastná že jsem váš pořad našla a již dlouho ho sleduji.Dovedete lidem ulevit už jenom tím,jak se objevíte u jejich dveří-když vás vidí.Jste plný citu a lásky.Chtěla bych vám popřát v celém vašem životě hodně zdraví,štěstí a lásky a prosím dělějte tuto práci jako doposud s láskou a citem i nadále.Jste strašně moc velká JEDNIČKA a velký profík,na vás nikdo nemá.Budu vás sledovat i nadále s obdivem a moc vám fandit.Smekám před vámi pomyslný klobouk.V Čechách máme co dohánět.Ještě jednou děkuji vám a mám vás moc ráda-HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!Zuzana *13* *13* *13*
  • Maja

    Ahoj Vilo,ako každú stredu aj včera som pozerala Modre z neba.Aj keď som vydatá 33 rokov a môjmu manželovi by sa to nepáčilo musím ti napísať že ŤA MILUJEM za to čo robíš a ako to robíš pre ľudí, ktorí to skutočne potrebujú.Veľa ľudí zo šoubiznisu ti môžu iba závidieť že si stále "človekom".Prajem Ti veľa veľa zdravia a síl do ďalšej práce a nech Ti z tváre nevymizne ten očarujúci úsmev. So srdečným pozdravom Maja.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit