Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Vikkyn

    Ano,na jejich stránkách je,že icq nemají...ale jak kdo z nich...
  • Re: Víta je uuzasnej

    Ježiš,holku má....chudák ta jeho Péťa. *9*
  • Re: Re: mandrage

    Pokavaď se nepletu tak KECY jsou s tvrdým Y!
  • Re: mandrage

    Holku má.
  • vít

    víííííííííííííít starýýýýýýýýýýýýýýý *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • love love him

    I love him *14* *14* *14* It's beautiful boy in the world *14* *14* *14* .I want him. *3* *3* *4* *4*
  • Re: mandrage

    podle me je zase ve slove vypada tvry y...
  • Re: Re: Re: VÍŤA-ŽERU TĚ

    Jak to vím? Úplně normálně. Asi tak,jako o svejch kamarádech dozvídáš,že mají slečny.
  • Re: mandrage

    V časácích jsou vetšinou keci...a jestli tomu veris..tak jsi uplně vypatlaná...což asi budeš když napíšeš vypada s měkkým i...
  • Vít

    VÍTEK JE NEJHEŽČÍ KLUK NA CELIM SVĚTĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mandrage

    Víta je naprosto uzasnej takhle podle mě vipadá dokonalost ale holku nemá HLEDÁ SE ŽENA a píšoun to ve všech časákách. *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: VÍŤA-ŽERU TĚ

    A jak tohle víš?Nejsem ta co by se zamilovala..když ho vůbec neznám mě jen zajímá jak to víš.. xD
  • Re: VÍŤA-ŽERU TĚ

    Ano,má slečnu
  • Víta je uuzasnej

    newim jestli má holku ale naprosto ůůůůžasnééj a dokonalej! *14* =D
  • VÍŤA-ŽERU TĚ

    HELE MÁ VÍŤA HOLKU??
  • VÍŤA

    JÁ JSEM DO NĚJ ZBLÁZNĚNÁ...XD
  • Holkyy

    Taky se mi líbí ale nejsem do něj zblázněná... Tak se holky klidněte trošku... Jinak má totálně krásnej hlas, to fakt že jo... *14* :D
  • lovuju

    VÍŤO MILUJU TĚ!!!A DOOPRAVDY!JSI NEJKRÁSNĚJŠÍ KLUK NA SVĚTĚ!! *14*
  • :-)

    Ježiš holky tak ho tolik neřešte, ano je to hezký kluk, ale pochybuju, že byste si ho všimly kdyby nehrál v kapele Mandrage a že se zhulí?? no a...každý má rád něco jinýho..já ho taky neznám, ale jak už tu někdo psal je to normální kluk a je jedno, že je slavnej...ja zas ráda sedím v hospodě na pivku a fotbálku a zahraju si šipky..jenže tím se nedá vydělávat..ale on dělá to co ho baví a může se o to podělit s lidmi co to ocení..ale pochybuju, že stojí o zblázněné fanynky které ho "milujou"..jaký by to bylo vam?? asi nic moc co?? tak se kroťte...
  • :D

    Tahle diskuse se mi fakt docela libi... je to asi jedina, kde nepisou fanaticky 13ti lety holky jak hrozne ho milujou :D
    Taky se mi libi, libi se mi jak zpiva, atd... no vsechno, ale nekdy se ty diskuse nedaj ani cist :D :D
    tak to drzte v normalu :D :D *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit