Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • b

    Chytrej,inteligentní,talentovanej a hlvně moc hezkej kluk! *3*
    • Re: b

      můžu jen souhlasit *14* *3* Andílek *14*
      • baadmen

        Re: Re: b

        vy ho znáte? *7* ♥ xD xD
        • Re: Re: Re: b

          ano ano , já ho taky znám *3* a vítek s matym icg maj *4*
          • Re: Re: Re: Re: b

            ok...super..tak mi ho prosím dej.... :-)
  • je prostě božííííííííííííííííííííííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tak teď se tu válím smíchy po podlaze..
    Jaký Debiloviny tu píšete..
    Zkomolíte všechno Dohromady..
    Takže Víťova přítelkyně se Vážně jmenuje Tereza a vážně s ní chodí..
    Pak mě tu zaráží to, že se nějaké Debilky které ani neumí psát vydávají za Terezu.. A podlě některých se dokonce ani Tereza nejmenuje Tereza !!
    A Dost nechte tu Terezu Chudák Holka !!
    Už jenom čekám, až tu budete psát, že Terezu nesnášíte kvůli tomu, že chodí s Víťou !!!
    Proč třeba nerozebíráte to jak Zpíva, nebo jestli spletl text, Co vlastně na pódiu dělal, jestli se s váma vyfotil, jestli jste ho Viděli jak Pije Plzeň(Což teda není neobvyklí :D) !!
    A to, že ho Milujete je normální.. ;)) Třeba já též..Ale je to jen Platonická Láska ;)) A snad z toho někdy vyrostem ;))
    • Katie, přesně ták..:))
  • ...

    JO,JO TAKY SOUHLAS...!A HLAVNE SUPER KAMOS,NA NIC SI NEHRAJE!PROSTE TYPEK *1* *3*
  • .

    Bože!
    Mandrage poslouchám už krásnejch 6 let, pamatuju si doby, kdy je ještě spousta "obrovských fanynek" neznala.
    Proč mi příjde, že poslední dobou jdou fanoušcí kluků do háje? že jim fanouškovskou základnu tvoří samý dilinky?
    Aby jste se z kluků neposraly! Jsou to normální lidi, kteří žijou normální život a nejsou zvědaví na nějaký debilní žvásty, který se tady čím dál tím častějc objevujou.
    Proberte se...
    Nejsou to žádný playbyové, nesplní se Vám sny, že se do Vás na koncertě zamilujou a vemou si Vás.
    Buďte realisti a berte to s nadlehem :))
    Dyť klukům to je jenom pro smích,Vítkovi minimálně :)
    • Re: .

      ¨hele to se ti rika dys s nim chodis do skoly soory chodilas ja nahodou znam a libi se mi a je to ssexy kluk tak si vlez d pici jestli neveris tago na entou
      • Re: Re: .

        Milá Katko ze Žirovnice já vím že bydlíš v Nádražní ulici i tvoje číslo 721979059 A ty jsi u Lucky? *5* *5* *5* *16* *8* Miluješ zumbu jsem věštkyně je mi 49. *10*
      • Re: Re: .

        umíš vůbec psát a Víta je můj pche pche *14* *14* *14* *14*
    • Re: .

      joo přesně tak.. soouhlasíím:)
    • Re: .

      Konečně taky někdo normální =D já už myslela, že nikdo takovej není =D juchu... =D Taky už mně doslova se*e třeba tohle - ♥♥♥Víťa♥♥♥Mates♥♥ ♥.... nebo kecy jak strašně milujou Bolana atd... kdyby nehráli v kapele a nebyli slavní, tak si jich ta ujetá část fanynek ani nevšimne...a to by do nich klidně mohli každej den na ulici narážet a určitě by si většina z nich neřekla- to je kluk mých snů (když to pořád na všelijakejch stránkách píší)!
      Jsem hrdá na to, že mezi ně nepatřím =D i když musím přizdat, že Víťa je pěknej... =D
      • Re: Re: .

        ja taky bych si jich všimla protože tak nadhernej kluk jako je víťa se neda přehlídnout *5* *3*
      • Re: Re: .

        ja jsem si coopiho vsimla kdyz jednou delal dj. v nakym klubu, mam ho dokonce vyfoceneho co jsem hned byla in love..a pak po nakych 3 letech jsem zistila ze je to kluk za mandrage:D
      • Re: Re: .

        Super, všechno tady už je napsáno a jak píše Bája- jsem taky ráda, že nepatřím mezi ty slečinky, které kluky milujou a kdesi cosi... vždyť to je hrůza, holky vzpamatujte se!!
      • majinka.7

        Re: Re: .

        Moje řeč.! *1*
      • Re: Re: .

        mno já bych si ho všimla kdyby to byl obyčejnej kluk je totiž upa úžasnej!!!!!
        • Koukám že takovejch debilních vypatlanejch dilin jako ste vy čím dál víc přibejvá, neumíte nic jinýho než sem psat jen samé sr-čky a každýho buzerovat,takový slepice fakt hrozně miluju... *16* *16* *16* vám může bejt u prd-le co sem kdo napíše ste vážně trapky *7* *7* *7* *13* *10* *11* *12*
  • No už neni jedináček, máš hodně starý informace, má asi 2 letou (nevlastní) sestru ;) a ještě něco, kdyby na koncerty mandrage nechodily samý barbieny, co si je tam celej koncert fotí, ale chodili tam normální lidi, co tam jdou kvůli hudbě a ne kvůli vzhledu, tak by chudák Víťa nemusel pořád odbíhat a posilňovat se cigárama, či pivem! :)
    • To je pěkná hovadina to pivo a cígo si bude dávat vždycky !!! Bárbíny nebárbíny..stejnak na to publikum serou a všichni jsou jim volný :)* mají vlastní životy !!
      • Fanoušci jim rozhodně volný nejsou!! Parádně si je užívají, nedávno jsem byla ne jejich koncertě (byla jsem na nich už několikrát) a po dlouhý době jsem viděla jak se Vítek usmívá :)) Kdyby s*ali na všechny lidi c na ně přišli, tak se snima nefotí, nepodepisujou a vůbec se s něma nebaví!!! A co no tak má prostě potřebu napít se a zakouřit, svět se z toho nezboří!! :)) :DD
    • Tak to si řekla přesně :)) *1*
  • oprava 5angels neumí zpívat ani tančit.
  • Viděli jste Všechnopárty s Vítkem ? Byl fakt vtipný a na to že vystupuje před vyprodaným publikem se mi zdál nervozní...a na druhou stranu ožrat se fakt nemusel :D
    • jn, ale, i když si trošku loknul :D tak odpovídal třeba i na dost blbý otázky dobře, bylo to docela vtipný sledovat..Nejlepší, jak zpíval ,,Mezi zemí a nebem, a širým světem'' To nemělo chybu :D :D
  • Je to Vítkova volba s kým chodí,ale Andrea mi zrovna moc dvakrát nesedla.Sama nevím proč,ale je to vlastně můj názor a ten mi nikdo nevezme,protože já vám je taky neberu.Možná,že Terka nebyla kdovíjak hezká,ale zase nadruhou stranu nikdo není dokonalý,takže ani ty modelky nee.Ale co,jestli je Vítek spokojenej,tak je to jedině skvěle né? Protože holky...jestli ho máte rádi,tak mu to štěstí jen dopřejte...;)
  • Ty Vole (omluvám se), včera byl u nás festival a on tam vystupoval. A já ho pak potkala u stánku na pivu. A..... MÁM S NIM FOTKU! *14* (omluvám se že jsem tak rozjetá, jsem fakt št'astná)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit