Přejít na výpis diskuzí

Vít Starý

OSOBNOST 25.12.2008 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jako co ?? :))

    Už přestaňte .. :O !! Panebože , ať sem píšou "Víťa je boží" atd .. Je to jejich věc .. Oni jsi sem můžou psát co chtěji .. ;)) !! Třeba, když to čtu, tak se u toho zasměju ... Ale i tak oni jsi sem můžou psát co chtějí ... A samozřejmně musím uznat, že Víťa je super kluk .. ♥♥ :DD *16* *14* *4* *10* *7*
  • Víťa má holku a jmenuje se Tereza Kučerová, chodí s ní už dobrý tři roky. Na Víťu bych takovej vkus netypla, ale tak cO? *1* Taky souhlasím, že je hezkej, na některých fotkách vypadá trochu blbě, třeba na plakátě, který mi visí na skříni *1* *1* *14* ale mně je to fuk. Čůověka to hodně zamrzí, když zjistí u někoho kdo se mu líbí, že je zadaný, všichni známe,ne?Kupříkladu Víťa *14* Už jste viděli? http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceska-miss-clanky/171656/tahle-misska-balila-zpevaka-mandrage-doslo-i-na-polibek.html
    Řekla bych, že to Vítkovi a Andree řekli, aby to udělali, aby měli nějakej trhák, posuďte sami *2*...
    • Já bych neřekla že to byl zrovna reklamní tah,spíše mi ta misska přišla jako šlápota co se tam plazila asi pokaždém a navíc pokud jste si stačili všimnout vít nevypadal zrovna že by byl při smyslech a s tou cigareto a panákem v ruce :D
      A navíc když tam měl s sebou holku tak proč to dělal? mě přišlo jako že byl pořádně najebaný a možná si něco šlehnul co já vím jak to bylo :))
      • Tak tys to dala pěkně :D ano Andrea taková je protože tu znám zase osobně já :D má přítele :D
        • Asi jí to nevadilo že má přítele a že Víta tam má přítelkyni.Ale co jestli VÍka chtěla má ho ale Terce jsem to přála víc
  • Ano, máš pravdu *4* *4* konečně názor pořádnej jo no McDonld,bája,lens-zalezte
    • myslím tebe hihi, pravda *3*
  • Nezáleží jenom na tom, jak člověk vypadá, ale máte pravdu, Víťa by měl na mnohem lepší holku! ;)
    Asi ho okouzlila něčím jiným než jen vzhledem! :)
    • tO by mě zajímalo čím teda :D
  • Mandrage mám ráda,mají skvělou hudbu a konzerty jak by smet ale zajímalo by mě co bude až jedno zkončí.Třeba Vít nikdy jak sám prohlásil nepracovat,žádnou střední školu nemá,rád se napije.......Co s ním bude až jednou mandrage zkončí ? přece nevydrží navěky že jo :) No nevím jakou bude mít tento člověk budoucnost :)
  • Vít neni ošklivej ale jeho holka JO
    • To myslíš tu jeho missku ?
  • Taky nechápu proč zrovna tahle miss.Jo,vím,že je to Vítkova volba,ale týhle holce to fakt nepřeju!Přála jsem to Terce..Stejně si s nim začala,jen aby byla něčím zajímavá..
  • :-)

    Ježiš holky tak ho tolik neřešte, ano je to hezký kluk, ale pochybuju, že byste si ho všimly kdyby nehrál v kapele Mandrage a že se zhulí?? no a...každý má rád něco jinýho..já ho taky neznám, ale jak už tu někdo psal je to normální kluk a je jedno, že je slavnej...ja zas ráda sedím v hospodě na pivku a fotbálku a zahraju si šipky..jenže tím se nedá vydělávat..ale on dělá to co ho baví a může se o to podělit s lidmi co to ocení..ale pochybuju, že stojí o zblázněné fanynky které ho "milujou"..jaký by to bylo vam?? asi nic moc co?? tak se kroťte...
    • Re: :-)

      ¨tak se kroťte...¨ Jistě soudružko učitelko *1*
  • VÍŤA

    JÁ JSEM DO NĚJ ZBLÁZNĚNÁ...XD
  • me prijdou trapny jak holky ktere sem pisou ze ho miloujou tak i hoky ktere tam okrikujou... a taky je trapna katulina-mcdonald si laskave ty uvedom ze taky nikdo nestoji o tvy chytry reci o tom ze ho neznaji a ze by ho milovali jen kvuli slave...neser se jim toho tebe to nema vubec proc stvat jasny
    • asi tak no stejně jim to nikdy nesplní ....a to jejich trápný achh víťa je uplně boží ať strčej někam... a ty co řikaj že jsme trapný my tak ať si taky někam zalezou *7*
    • Svatá pravda Hihi *3*
    • Konečně správný názor *3* *3* prostě si McDonaldka,lens,Bája a vy ostatní co je okřikují uvědomte, co sem píšete za sr---- pipky *10* *10* každý si tady může napsat co si myslí takže zalezte jo???? *11*
    • No vlastně promin... *3* , máš prostě pravdu...ale nejvíc mě přijde trapná Bája a Lens......i když McDonaldka taky
    • Sama si trapná tak sem nepiš když ti to vadí *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit