Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladkovi

    Milý Vladko,
    chtěla bych Tě tímto oslovením pozdravit, povzbudit a snad také potěšit.Vždyť projev přízně nic nestojí a snad aspoň trochu na dálku pohladí Tvou duši. Je to již více než rok, co jsi prostřednictvím obrazovek vstoupil do našich domácností a svým ryzím člověčenstvím jsi nechal otisk v našich srdcích. Ať je tento rok šťastný! *3*
    Milý Vladko, věř, že s Robertem prožíváte náročná, ale i krásná léta, třeba za pár roků se na to budeš dívat jinak. Ze setkání s lidmi čerpej to kladné - dobíjej energii, ber sílu do dalších dnů. Důležité je - nezůstávej sám. Vždy si vzpomeň, kolik lidí Tě podpořilo, když jsi je oslovil svou osobností. Máme Tě rádi! Přeji Ti krásné dny plné pohody a štěstí. *4*
    • nika1979

      Re: Vladkovi

      jsou hlas .je to tak vladko d. nejjjjjjjjj ........
  • Všechno nejlepší!

    Milý Vladko, chtěla bych Tě v předvečer narozenin ze srdce pozdravit. Zítra slavíš své jubileum, dosáhl jsi krásného věku. Přeji Ti hlavně zdraví - to je poklad pravý! K tomu pár dobrých přátel, u nichž najdeš vždy podporu, hodně štěstí a pohody také v rodině. Máme Tě rádi, máš dobré srdce, stále na Tebe vzpomínáme. Měj se moc hezky, přeji Ti krásný život! *4* *3* *4*
  • Vladko

    Milý Vladko, nenech se,prosím, znechutit a odradit některými hanlivými názory!Máš spoustu příznivců, kteří Tě podporují. Jsi šikovný, hodně jsi dokázal. Užívej si ve zdraví a v pohodě svou výhru! Přeji Ti z celého srdce hodně radosti, lásky, spokojenosti v rodině. Pozdravuji Roberta i Tvoji maminku a přeji Ti, abys nikdy nebyl sám. Potřebuješ hodně lásky, sám ji také rozdávej.Jsi ZLATÍČKO! *4* *14* *3* *14*
    • Re: Vladko

      K tomuto článku není co dodat,je skvělé napsany.J+M.
  • Blahopřání

    Milý Vladko,
    k dnešním narozeninám Ti ze srdce přeji hlavně dobré zdravíčko, hooodně štěstíčka, optimismus, elán a úspěch v každém podnikání!
    Ať je každý den prosluněný a potkáváš jen příjemné a slušné lidičky.
    Dělej jen správná rozhodnutí a prožij šťastný život. Máme Tě rádi! Hana *4* *3* *14*
  • Jen o chvilku vašeho drahoceného času .

    Škoda že jste nepřišel alespoň na jednu z 6 výstav obrázků Reginy Holáskové. Přitom v Praze se jednalo jen o chvilku vašeho drahoceného času . Pěkný den od
    www.regina-galerie.cz *13*
  • Kód-GJY.Vlado opět vítězem,sledovala jsem ho v r,2005,posílala hlasy,Vlado je silná osobnost,fandila jsem mu od začátku a nebyl tam nikdo kdo by ho překonal.Když opět nyní vstoupil do vily,cítila jsem,že opět nemá soupeře,je velmi citlivý,poctivý muž,takových je opravdu málo,ustát to co ustál on---klobouk dolů Vlado.Prožila jsem nádherné tři měsíce,vila mi bude opravdu chybět.Dostal lásku alespoň od nás,od lidí,která mu tolik chybí.Z celého srdce mu výhru přeji a ať mu přinese hodně štěstí.Hodně sil Vlado,jsi opravdu "Král" VV.
    • To myslíte vážně má milá , kde pak jste přišla na to , že je král? Jsem si jistý , že kdyby jste se měl v reálném životě potkávat s takovým to člověkem tak by jste byla z toho nešťastná.
      • Nevidím důvod,proč být nešťastná z potkávání se s Vladkem.Mne by to naopak potěšilo.Byl jediný,proč mi stálo za to Vyvolené sledovat.
        Pokud vy z potkávání s ním máte problém,možná to bude z nějakého důvodu. On je slušný,pracovitý,čistotný,charismatický,citlivý člověk.
        Pokud není vyprovokován-je v pohodě.V opačném případě se brání,což většinou přejde v projev téměř hysterie.
        Přezto je u většiny diváků velmi oblíbený.
        Výhru ve Vyvolených si opět zasloužil a moc mu to přeji. *14*
  • To myslím opravdu vážně pane HM,sledovala jsem dobře VyVolené,takže vím,že ho tak nazývali i někteří VyVolení a já tento názor sdílím,ale to je jen můj názor a ten mi nikdo nevezme,co si myslíte Vy je mi jedno.To,že si nenechá líbit křivdu,lež a faleš neznamená,že je špatný člověk a řešil to prostě po svém,byť až hystericky,ono to někdy v životě jinak nejde.U Vlada obdivuji jednu velkou přednost-umí "mluvit i očima",je na něm okamžitě poznat kdy je šťastný,kdy nešťastný,kdy smutný,kdy veselý,kdy laškovný,kdy až "zlý"kdy bezmocný,když byl"zahnán do kouta".A k tomu,jeho bezelstný úsměv,Ale to je prostě charizmatický Vlado,proto ho lidé posílali stále zpět a vyhrál.Věřte,že bych ho chtěla potkávat a mít ho za upřímného přítele.Ať se mu splní po čem touží,přeji mu vše nej.
  • Vladko

    Vladko,už je to víc než rok,co skončili VV,ale ty jsi pořád v mém srdci *14* .Přeji ti jen to nejlepší *4* *3* *4* .Na ty zlé lidi,co ti nepřejí,se vykašli a věř,že je nás hodně, co tě máme rádi *14* .U mě jsi napořád jednička! *14* *14* *14*
  • Vladovi bych přála to nej, díky němu se na vyvolený dalo koukat. To jestli dá nebo nedá peníze rodině je jen jeho věc nevim proč pořá musíme o tom číst. Kdo to chce at jde soutěžit. Z lidí mluví jen závist vybraly jsme si ho na podruhé tak to i vyhrál . I kdyby se natáčela pětka a šel by tam klidně at vyhraje znova. Z principu jak mu házely klacky ostatní vyvolení pod nohy hlavně Honza a Thomas ať se teď zblázní závistí. Vladko je prostě borec a nezkazí žádnou show. Přeju mu to moc.
    • To si děláš srandu ne? šašek a nervák to je..
    • Terezo mám stejný názor - přesně tak Vladko ty peníze vyhrál, protože si je zaslouží a co s nimi udělá to je jen jeho osobní věc. Já mu je přeju ze srdce a byl můj favorit už od VV1 , nebýt jeho nekoukala bych. VLADKO !!!
  • mackova.daja
    Jen kvůli Vladkovi jsem se dívala na VV a jsem ráda,že vyhrál a ustál to s noblesou,velká gratulace a ať se mu splní jeho sny a až bude herec-má na to-tak budu chodit na všachna jeho představení *3*
    • Souhlasím Dajo, je mi již 60 let a sledovala jsem Vladka již v předchozích vyvolených a byl úžasný, pak o něm nebylo slyšet.Když jsem se dozvěděla, že budou noví vyvolení a v nich Vladko, moc mě to potěšilo.Celé 3 měsíce jsem sledovala vyvolené na PC,jen protože jsem tam měla opět Vlada.Je to charismatický,nádherný, slušný,.............muž. Moc jsem mu vždy fandila a fandím,ke konci vyvolených jsem již byla jistá, že výhra je jeho a fandila jsem mu jak puberťák se svou pětiletou vnučkou.Moc mu výhru přeji a kdyby ji vyhrál po sté, vždy mu ji budu z celého srdce přát.I přes svůj věk bych se s ním osobně ráda pozdravila a popřála mu v životě jen to nejlepší co ho může v životě potkat a aby mu hlavně vyšly všechny jeho sny.Škoda že vyvolení již skončili, ale pokud by ještě pokračovali, tak bych neměla ani napečeno na svátky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit