Přejít na výpis diskuzí

Vladko Dobrovodský

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladko je velmi upřímný,milý muž.Dovede projevit city jak pozitivní,tak negativní.Nevadí mi ani jeho výbušnost,která se projevila zvláště ve vile vyvolených,ale často jsem se mu nedivila,taky bych "vypěnila"v některých momentech,které jsem sledovala.Fandila jsem mu ve VV 1 i ve VV 4 a jsem ráda že vyhrál,zasloužil si to nejvíce. Přeji mu hodně štěstí v dalším životě a splnění všech jeho přání a snů Miky
  • to určitě...
  • hlv

    vlado moc ti výhru přeju *3* *14* *5* *1* *1* *4* *15* *8*
    • Re: Re: Re: Pro vladko

      ahoj .vladko jsem rada že jsem tě včera viděla v telce. maš plne pravo nechodit dosobotnich duelu ani když bude finale. ja jstebou souhlasim. ja bych to taky psychicky neunesla . a dostala šok. mam te rada.verunka .z moravi
  • Ahoj VLATKO.chtěla jsem ti říct že na tebe nikdo nemá.ta dvojika vivolení byla oničem.jsi super.ahoj Petule *3* *4*
    • Vzkaz

      To je pravda.Vladko byl a je jednička.
      • nika1979

        Re: vladko srdičko usměvave naše

        ahojky
        vladko sluničko usměvavé bajo skvěle
        užas dobre verunka korodiova v,f, posilam pusu pozdrav tobě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Žeru ho!!!!!!!Miluju lidi se smyslem pro humor...Vladko,my bysme si rozuměli *1* *4* *1* *4*
  • DD Most

    Ahoj.Četla jsem,že chceš dát ten zájezd dětem z dětského domova.Zkus se prosím podívat i na dětské domovy mimo prahu. V Praze je lehčí nají sponzory,ale v jiných regionech to tak lehké není.Děkuji!!!
  • Vladko

    Vladko je dobrý, nechápu, proč vám vadí jeho sexuální orientace!!! Co kdyby zrovna vy byjste byly lesby a teplouši??? Líbilo by se vám, kdybych vám říkala, no co do toho kecáš lesbo či teplouši??? Je vám to příjemné. Vy mu to závidíte!!!! Vladko je super a já mu to přeju!!! Zduř!!!
  • Taky jsem mu fandila celou dobu a přála si aby tento člověk vyhrál a povedlo se. Vyhrál i přesto, že mu štáb Prima házel klacky pod nohy. Štáb dobře věděl koho do Vyvolených pozvat, aby se stalo to co se stalo. Dobře věděli jeho slabá místa a proto ty stupidní úkoly a taky na každého měli jiný metr. Hodně lidí se klaní k názoru, že vůči Vladkovi to bylo hodně neférové jednání. Je pravdou, že kdyby tam nebyl Vlado, tak bych se na to ani nedívala, protože výběr lidí byl pod úroveň.
  • uniorka
    Vladko je sám sebou
  • ve vyvolených opět zaválel *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit