Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Filip

OSOBNOST 15.10.2010 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty špíno komunistická,na každou sv ini se vaří voda a ty V.Filipe budeš na řadě.V.Filip je KO KO T.Komunisti jsou jako nacisti,možná,že i horší a musí být na stoprocent zrušeni.
  • Jak je možné,že ještě nestojí u zdi s dírou v hlavě?! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Respektive neleží *1* *1* Přece nemůže takováhle strana existovat! Jenže komunistů i mezi běžnými občany je spousty, jen doufám že jejich bastardi nesdědí stejný rudý zakódovaný gen!
      • Oprava: Nezdědí
  • Bureš se spojí se lháři,zloději a vrahy,aby zůstal u moci.Estébák s estébáky.Doufám,že tohle ho konečně ,,oddělá''!Doufám,že socani necouvnou.
  • diváku v USA komouši nejsou,je vidět,že nemáš o ničem přehled/v USA jsou Demokrati a Rebublikáni.
  • Sprostí Vrazi,to jsou Komouši.Divím se,že ještě existujou.A ty V.Filipe jseš sprostej a zbabjelej Z M R D.
  • Jděte do H A J Z L U vy komunistický prasata.KSČM jsou ty největší brzdy co kdy ekzistovali.Táhněte do Ruska nebo do KLDR,ale ČR nechte na pokoji. USA-Kapitalista
  • ????????

    Pane Filipe,
    na vašich int. stánkách jsem se dočetl,že vaši zastánci podporují terorismus - jak mi to vysvětlíte ???!!!
  • Vojtěch,Falmer-estébák.Možná donášel na vaše předky.Vám to nevadí?
  • Dobrý den,
    přeji Vám hezké svátky. Nepíši jako anonym, ale chci se na Vás obrátit, jako dle mého názoru na najférového politika. V 50-letech jsem přišla o práci. Doma jsem nechtěla sedět, tak jsm začala pracovat pro Českou pojišŤovnu na živnostenský list. Je podle Vás normální, aby člověk za svoji práci neměl žádnou odměnu?.Vysvětlím proč. Když mi někdo zruší pojistnou smlovu do roka vracím 100% provizí, když do 2 let vracím 80% provizí, když do 3 let vracím 60% provizí. Veškeré žádanky vyřizuji zdarma. Můžu se dopracovat na vyšší post, kde by jsem měla výhody. Ale není to pro mě výhodné, protože nevím, kdy mi co spadne. Největší problém je placení nemocenské. Tu si platím,ale zase ale, 3 týdny ani koruna a pak minimum. Jsem po rakovině a klepu se, aby se mi nevrátila, protože na tuto nemoc mě žádná soukromná pojišťovna nepojistí. Takže prosím, podívejte se i na živnostníky, v tomto státě je totální bordel.
    Ještě jednou přání hezkých svátků, pevné nervy v politice
    S pozdravem
    Ing. Eva Kosačíková
    evakosacikova@seznam.cz
    tel.739657711
  • Tak jsem se tě, soudruhu chtěl zeptat, jak pokračuje váš "obrodný" proces a vyrovnávání se s minulostí! Onehdá jsem poslouchal rozhovor pana Farského se soudruhem, kolaborantem a STBákem Skálou a velmi mě soudruh Skála zaujal. Že bych však našel kapku pokory v jeho vystupování, tak to, soudruhu, ani náhodou. Když někdo odpoví, a je to místopředseda vaší strany, na otázku."....kdo zabil faráře Toufara?" slovy: "....faráře Toufara nikdo nezabil, zemřel ve vězení!" tak se asi jen těžko dá věřit, že nejen vaše strana, ale i Ty o nějakém vyrovnání jen lžete!
    • Výborně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit