Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Filip

OSOBNOST 15.10.2010 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lháři,zloději a vrazi.KSČM mimo zákon!
    • A Marcelu přiblblou ,už konečně zastřelte!!!!! *1* *1*
  • Komanči si hrají na důležitý i přesto,že jejich strana je na úplný howno. Už jim zbylo jen pár těch nejvěrnějších voličů a i ti budou už jen ubývat.
    • Pozor na ně.Před 70.lety jich bylo pár.A jaká zvěrstva potom dokázali.Abychom se zase nemuseli bát!Jsou vytrvalí a zákeřní,jako všichni hajzlové.
  • Chcíplotino komunistická,všechny komouši budou zastřeleni.A i jejich voliči budou potrestáni,prasata komunistický.
  • Vážení,
    v případě, že zloději dostanou šanci na znovu vytvoření této hrůzovlády vlády zorganizujte třeba spolu s odbory a ostatními stranami pořádné nepokoje, stávky, ať občané mohou vyjádřit svůj nesouhlas se zloději a kriminálníky z ODS, TOP a nelegálním spolkem Lidem. Tato banda patří za mříže, ale obyčejní lidé ji tam nedostanou.
    Myslím si, že již nastal čas opravdové revoluce. Ne jako při výměně koryt v roce 1989.
    Bojujte za Čechy a český národ.
    Myslím, že můžete počítata s valnou většinou národa.
    Zdeněk Růžička
  • P.Filipe,víte sám moc dobře,že vy jako strana neprosadíte vůbec nic bez podpory jiných vládnoucích sdružení.Vy jste populisté kteří jen 25 let žijí z minulosti.Váš přístup k řešení problémů vidím v regionální politice.Jste jako dle mého nezákonná strana navíc podrazácká,kterou po volbách občané vůbec nezajímají.Prosím,pro příště zdržte se i s Dolejšem demagogických projevů a zbytečnému žvanění a udělejte si pořádek s darebákem Ransdorfem.Kážete vodu a pijete víno,zameťte si před vlastním prahem a prosím o trošku stranické sebereflexe.Vaše politika je jak sám víte v mnoha oblastech nereálná ovšem pro hlavně starší občany velmi líbivá,že se nestydíte.
  • Státe,pokud si nechceš špinit ruce s komunistickými prasaty,povolej mě!Já je rozpárám a zlikviduju sám bez nároku na honorář.Zlikvidoval bych všechny,co mají s tímto morem něco společného,včetně těch,kteří stáli nebo stojí frontu do tohoto negramotného spolku!Byl bych ten nejloajálnější bez jakýchkoliv výčitků svědomí,ba naopak bych byl nejhrdější Čech.Nazval bych to demokratická vyjímka!
  • Soudruhu Filipe,ta Vaše bolševická lůza vygenerovala největšího lumpa našich dějin, parchanta a vraha Gottwalda,který po únorovém puči zavíral a popravoval nejlepší lidi a hrdiny,kteří bojovali proti nacismu.Je ostudou tohoto národa,že vy a vám podobní sedí v lavicích poslanecké sněmovny a ti, kteří vás volí, by utrpení ostatních vyměnili za svůj žvanec.Hrůza.
    Tom
    • ----no možná známe většího hajzla co nechával pravidelně střílet ostrýma do demonstrantů ,no jasně Masaryk to byl pěkný hajzl nebyla lepší snad monarchie . *16*
    • Je mi Vás všech líto,že takhle nadáváte na jednoho z neslušnějších komunistů a politiků ČR. A pokud říkáte, že se měli všichni popravit tak to byste museli popravit i naše takzvané demokratické politiky,protože to jsou právě oni,kteří byly či chtěly vztoupit do KSČ, například Petr Nečas, Václav Klaus, Andrej Babiš atd., kteří by stejně kdyby zde napadl režim,který udržel pořádek byly dále v KSČ a dnes si hrají na slušné politiky,ale je jen pár takových jako pan Filip,kteří zůstali věrni lidu,míru a spravedlnosti.
  • Zdravim, sleduji dnesni rozpravu o vysloveni neduvery vlade a je mi z toho uzko. Nemeli byste dat Kalouskovi dychnout? Mne se zda ze je silne pod parou. Dekuji
    • ano, a často
  • Zkurvená bolševická špína!
    • Jsou jako mor,který i když není u moci,tak jsou schovaní v zemi a čekají na svou opětovnou šanci jako červy!
  • Před chvílí jsem se díval na čt 24 a viděl jsem vás mluvit pane Filipe můzu říct že všichni bolševici by měli vyzdechnout pane soudruhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit