Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Blanarovičová

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILÁ YVETTKO !
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám přeje fanda Jiří. *3* *14* *14* *14* *4*
  • yvetto všechno nejlepší k narozeninám
  • Yvetta je opravdu super,na to čím v životě prošla...Ve VIP Prostřeno byla nad věcí,skvělá a příjemná a navíc dobrá kuchařka.Velmi milá osůbka. *4* *4*
  • nika1991
    YVETA BLANAROVICOVA .je suprr Koukaliste Vip Prostreno tak tam je.jo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj, yvetta má syna matyáše. Má oficiální profil na facebooku. Fantik
  • její oficiální fun je jinde. :-) a vím to, protože se okolo Yvett pohybuji.
  • ilonka94

    .....

    KOKOS ...Právě teď se dívám na princezna ze mlejna 2 a Yvett to nehorázně dává :D:D
  • sojkata

    Re: spoluziacka

    Vážně? :-))) Možná ve snu,že?
  • sojkata

    :-)

    No, je vidět,že to nedělala Yvett, pač tam chybí spousta věcí. :-)
  • Yveta Blanarovičová

    Milá paní Yveto
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchy jak životní,tak i profesionální. *4*
  • Yvettka

    Yvetta je super zpěvačka a herečka.Obdivuji její talent jak na zpěv,heretství tak i pohyb. Je to ženská se srdíčkem jak má být. Viděla sem tě jednou na vystoupení a samozdřejmě v TV. Jsi fak sqelá. Mám tě moc ráda(jako zpěvačku) Nechápu proč jí nadáváte????
    *4*
  • Yvetta

    Yvetta je neobyčejná herečka, viděla jsem ji v divadle V Karlíně, byla perfektní. A samozřejmě v TV. Obdivuji její talent na zpěv i pohyb, umí víc, než některé kolegyně.. Jinak jí moc fandím, neměla jednoduchý život, ale je silná bojovnice a vše dokáže přijmout s pokorou a bez sebelítosti. Má můj velký obdiv a moc jí držím palce, ať se jí dál jen daří.
  • spoluziacka

    chodila som s nou do skolky a bola s nou velka sranda
  • Re: Yvetta

    Ahoj, Yvetta má syna Matyáše ( 19let)
    a na dálku si adoptovala další tři *3*
    více infa najdeě na www.blanarovicova.wbs.cz
  • Re: Super

    Já jí potkala u nás k nám jela až z Prahy. *4* Bloudila mlhou večer chudáček *9* ale je fakt super.
  • Re:

    Ahoj u nás byla Yvetta živě u nás v Žihli chudák bloudila po světě už od Prahy a byla taková mlha chudák.Ale byla vtipná je dobrá beru si jí na Rodino výchovu jako celbritu na referát tak o ní napíši
    *3* Je prostě nej!!
  • Re: Yvetta má oficiální fanweb

    www.blanarovicova.wbs.cz
  • Re: Yvetta

    Ahojky, Yvett má 20 letého syny Matyáše
  • Yvetta

    Chtěla bych se zeptat,jestli má Yvetta nějaké děti?Díky!Jinak je to velmi působivá a fascinující herečka! *4*
  • Yvetta je skvělá

    Yvetta je nejen skvělá herečka a zpěvačka,ale hlavně je to skvělá ženská se srdíčkem na pravém místě.Yvettko,moc Vám děkuji za to že Vás znám.....
    www.blanarovicova.wbs.c z

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit