Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Blanarovičová

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yvetta je moc super,mam ji moc moc moc rada:o)je to muj andilek strazny...
  • spoluziacka

    chodila som s nou do skolky a bola s nou velka sranda
    • sojkata

      Re: spoluziacka

      Vážně? :-))) Možná ve snu,že?
  • ahojkii

    Ahoj ivet chtela jsem te poprosit o fotku s podpisem jestli mi ji posles tak na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 predem ti mooooc dekuju *3* *4*
  • Yvetta je opravdu super,na to čím v životě prošla...Ve VIP Prostřeno byla nad věcí,skvělá a příjemná a navíc dobrá kuchařka.Velmi milá osůbka. *4* *4*
  • Super

    Yvetka je moooooc super je to moje nej nej nej herečka a moc ráda bych se s ní setkala osobně...... :o)
    • Re: Super

      Já jí potkala u nás k nám jela až z Prahy. *4* Bloudila mlhou večer chudáček *9* ale je fakt super.
  • yvett

    ahojík lidičky, Yvettce vznikl nový fanklub www.blanarovicova.com, je to super...
  • sojkata

    :-)

    No, je vidět,že to nedělala Yvett, pač tam chybí spousta věcí. :-)
  • ilonka94

    .....

    KOKOS ...Právě teď se dívám na princezna ze mlejna 2 a Yvett to nehorázně dává :D:D
  • nika1991
    YVETA BLANAROVICOVA .je suprr Koukaliste Vip Prostreno tak tam je.jo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kde sou všichni ty fanošci naší Yvet?Myslel jsem že je nás móóóóóóóóóóc.
    • Re:

      Ahoj u nás byla Yvetta živě u nás v Žihli chudák bloudila po světě už od Prahy a byla taková mlha chudák.Ale byla vtipná je dobrá beru si jí na Rodino výchovu jako celbritu na referát tak o ní napíši
      *3* Je prostě nej!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit