Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Blanarovičová

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yvetta

    Chtěla bych se zeptat,jestli má Yvetta nějaké děti?Díky!Jinak je to velmi působivá a fascinující herečka! *4*
    • Re: Yvetta

      Ahoj, Yvetta má syna Matyáše ( 19let)
      a na dálku si adoptovala další tři *3*
      více infa najdeě na www.blanarovicova.wbs.cz
      • ahoj, yvetta má syna matyáše. Má oficiální profil na facebooku. Fantik
    • Re: Yvetta

      Ahojky, Yvett má 20 letého syny Matyáše
  • Yvetta

    Yvetta je neobyčejná herečka, viděla jsem ji v divadle V Karlíně, byla perfektní. A samozřejmě v TV. Obdivuji její talent na zpěv i pohyb, umí víc, než některé kolegyně.. Jinak jí moc fandím, neměla jednoduchý život, ale je silná bojovnice a vše dokáže přijmout s pokorou a bez sebelítosti. Má můj velký obdiv a moc jí držím palce, ať se jí dál jen daří.
  • Yveta Blanarovičová

    Milá paní Yveto
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchy jak životní,tak i profesionální. *4*
  • iveto vše nejlepší k narozeninám
  • sem vaše faninka *3* *4*
  • yvett má ofiko profily na facebooku a také i svůj kanál youtube !!! také má své stránky, které najdete na jejích ofiko profilech :-)
  • hurvinkovamorticie9

    😍🙂😇🙂😍

  • Yvett je moc fajne ženská, mám jí velmi rád. Jinak, na facebooku má své profily. Yvetta Blanarovičová (se žlutou šálou) a pak má 3 stránky a ty jsou všechny její. 1. osobnost 2. jen nějaké info o ní 3. fanstránky official. Ano jsou to její stránky. V současné době hodně zpívá (velmi krásně), také se věnuje La Sophii, což je organizace věnující se především opuštěným dětem a dětem z dětských domovů. Velmi dobře se jí daří.
    Pro exoty co tu píšou pomluvy! - NEZNÁTE JÍ OSOBNĚ, MÁ VELKÉ SRDCE A RÁDÍM VÁM ABY JSTE SE ZDŘŽELI KOMENTÁŘŮ! AŽ JI POZNÁTE OSOBNĚ, PAK SI PIŠTE NESMYSLY JAK CHCETE!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit