Přejít na výpis diskuzí

Josef Zíma

OSOBNOST 10.4.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ty jsi trapný se svým pravopisem.
  • Všechno nejlepší,hlavně hodně zdraví a štěstí *3* *4*
  • Vázený pane Zímo, patrim do generace, která obdivovala spíse Beatles, ale moje maminka pocházela ze Zverotic, tedy vedlejsí vesnice, kde jste se narodil a od babicky jsem slysela, ze Vás znala jako malého chlapce. Samozrejme znala i Vase rodice. Tím jste mi byl vzdy nejak blízký. Nemluve o tom, ze jsem do Vás byla "desne" zamilovaná v dobe, kdy se na plátnech kin objevila pohádka Princezna se zlatou hvezdou. Paní Kyselkovou jsem tehdy nemohla vystát, jelikoz jste miloval jí - a já nebyla princezna. Ale to uz je dávno...Dnes si Vás velmi vázím a moc Vám preji jeste mnoho úspechú a zdraví a vsem Vasim fanouskum jeste hodne hezkých chvil s Vámi.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Vážený pane Zímo! Až do dnešního večera jsem si vás docela vážil a uznával Vás. Nevím jestli Vám to bylo zapotřebí, nebo co Vás donutilo k tomu trapnému vystoupení v Televizních novinách na Nově, ale podle nejen mého názoru to bylo velmi ubohé. Dabování MRAZÍKA se Vám nelíbilo, tak proč jste to dělal? Byl jste opravdu velmi trapný a ve mne jste ztratil obdivovatele. Přezto Vám přeji hodně zdraví. V.J.
  • Vážený pane Zímo, přijměte mou upřímnou soustrast. Moc si Vás vážím za Vaši obětavost, že jste se tak krásně staral o svou těžce nemocnou manželku. Paní Evě přeju ten krásný odchod - v klidu ve spánku. I když to zní jako fráze, myslím to upřímně: je Vám teď oběma lépe, paní Evě v hereckém nebi a Vám bez těžkých starostí o nemocnou manželku mezi lidmi, kteří Vás mají moc rádi - patřím k nim i já.
  • Pane Zima mame radi vase pisnicky.A pohadku princezna ze zlatou hvězdou na cele diva se i nase holčička ktere budou 5let. Opatruj te se posluchači-divaci s moravy Kučirkovi
  • Milý pane Josefe, přeji Vám i Vašim blízkým vše dobré. A děkuji za Vaší celoživotní práci. Od dětství mě povzbuzuje pohádka, která byla natočena v roce 1959, kdy jsem se narodil. Kazisvěti přicházeli a opět odcházeli a bude to tak do konce světa. Ještě jednou vše dobré. A doufejme v Lásku a naději.
  • Vážený pane Zíma
    Gratulace k Vaším dnešním kulatinám všechno nejlepší!!!! *4*
  • Vážený pane Zímo, k Vašim úctyhodným 80.narozeninám Vám přeji hodně zdravíčka, hlavně ať slouží.
  • Pane Zímo,
    prosím Vás,můj tatínek měl rád písničku,která se zpívala několikrát na Vlachovce,já ji neznám,tatínek už nežije,ale chtěla bych tu písničku mít..pamatuji sijen začátek:
    Zpívám si zpívám tu píseň nejkrásnější,
    ta v srdci mém všechnu bolest/žalost/ ukonejší...
    prosím,co je to za píseň?
  • Manželům Zímovým přeji hodně zdraví,štěstí a pevné nervy.Pan Zíma je PAN ZPĚVÁK,který je sympatický,milý,nidy nedal prostor bulváru a navíc na svá léta i móc dobře vypadá.Tak hodně zdaru do dalších let.
  • Re: Prosba

    Dobrý den, vřele Vám doporučuji kabaret v legendárním Studiu Ypsilon (Spálená ul., Praha) - Z JEJÍHO ŽIVOTA. Na www.ypsilonka.cz najdete podrobnosti, ale stojí to zato! Spousta dobré hudby, vynikající herci, návrat do 50.let... Hraje se to shodou okolností dnes! 21.4. pak už jen jednou v květnu...

    Bludička
  • Přání

    V roce 1974 uváděl pan Zíma,jako konferenciér Dětský den v jedné obci na Domažlicku. Byl s ním i zpěvák Pavel Bobek. Natáčela to ČT. CHtěl bych se podívat na tento záznam ale nevím pod čím a jak to hledat. Děkuji *4*
  • Prosba

    Dobrý den, prosím, hledám, kde by mohl pan Josef Zíma zpívat a nemohu nic najít. Pomůže mi někdo?? Samozřejmě naživo :-)
  • Profík celý život

    Celý svůj život (60let) poslouchám pana Pepíčka Zímu a obdivuji jeho muzikálnost a talent.Až mu někdy bude chybět basista do jeho orchestru (Ludvík Černý), je mým snem zaskočit za něj.Referenci na mne poskytne p.Hustolesovi bubeník Miloš Kejř.Omlouvám se za netypický příspěvěk, ale nedalo mi to...! *4*
  • Josef Zíma

    Vážený pane Zíma,
    velmi ráda poslouchám Vaše písničky. Mám několik pěkných dechovek od Vás. Snad stokrát jsem viděla pohádku, kde jste hral prince. Máte moc pěkný hlas. Vaše fanynka27 *4*
  • Přání

    Vážený pane Zíma
    Přání všechno nejlepší k vaším narozeninám,hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Josef Zíma

    Josef Zíma má jeden z nejsilnějších a rozsahově největších hlasů u nás mezi zpěváky pop muzik či lidových písní. Navíc barva jeho hlasu je velmi příjemná ve všech polohách. Ještě dnes, v pokročilém věku, má hlas silný a perfektně intonuje. Od 70. let zpíval s orchestrem Jiřího Sládka a dodnes s tímto orchestrem občasně dle příležitosti vystupuje. Natočil mimo jiné bezpočet televizních "Vlachovek", což byl pravidelný pořad České televize.
    V mladém věku byl naším nejpopulárnějším zpěvákem, fanynky doslova šílely. A je toho ještě mnohem a mnohem více, co by se panu Zímovi dalo napsat.
  • Re: mudr.

    anebo-Gi,GI,GI,Gina *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit