Přejít na výpis diskuzí

Josef Zíma

OSOBNOST 10.4.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josef Zíma

    Josef Zíma má jeden z nejsilnějších a rozsahově největších hlasů u nás mezi zpěváky pop muzik či lidových písní. Navíc barva jeho hlasu je velmi příjemná ve všech polohách. Ještě dnes, v pokročilém věku, má hlas silný a perfektně intonuje. Od 70. let zpíval s orchestrem Jiřího Sládka a dodnes s tímto orchestrem občasně dle příležitosti vystupuje. Natočil mimo jiné bezpočet televizních "Vlachovek", což byl pravidelný pořad České televize.
    V mladém věku byl naším nejpopulárnějším zpěvákem, fanynky doslova šílely. A je toho ještě mnohem a mnohem více, co by se panu Zímovi dalo napsat.
  • mudr.

    princezna se zlatou hvězdou na čele
    • Re: mudr.

      anebo-Gi,GI,GI,Gina *3*
  • Profík celý život

    Celý svůj život (60let) poslouchám pana Pepíčka Zímu a obdivuji jeho muzikálnost a talent.Až mu někdy bude chybět basista do jeho orchestru (Ludvík Černý), je mým snem zaskočit za něj.Referenci na mne poskytne p.Hustolesovi bubeník Miloš Kejř.Omlouvám se za netypický příspěvěk, ale nedalo mi to...! *4*
  • Přání

    Vážený pane Zíma
    Přání všechno nejlepší k vaším narozeninám,hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Vážený pane Zímo! Až do dnešního večera jsem si vás docela vážil a uznával Vás. Nevím jestli Vám to bylo zapotřebí, nebo co Vás donutilo k tomu trapnému vystoupení v Televizních novinách na Nově, ale podle nejen mého názoru to bylo velmi ubohé. Dabování MRAZÍKA se Vám nelíbilo, tak proč jste to dělal? Byl jste opravdu velmi trapný a ve mne jste ztratil obdivovatele. Přezto Vám přeji hodně zdraví. V.J.
  • Pane Zímo,
    prosím Vás,můj tatínek měl rád písničku,která se zpívala několikrát na Vlachovce,já ji neznám,tatínek už nežije,ale chtěla bych tu písničku mít..pamatuji sijen začátek:
    Zpívám si zpívám tu píseň nejkrásnější,
    ta v srdci mém všechnu bolest/žalost/ ukonejší...
    prosím,co je to za píseň?
  • Vážený pane Zíma
    Gratulace k Vaším dnešním kulatinám všechno nejlepší!!!! *4*
  • Přání

    V roce 1974 uváděl pan Zíma,jako konferenciér Dětský den v jedné obci na Domažlicku. Byl s ním i zpěvák Pavel Bobek. Natáčela to ČT. CHtěl bych se podívat na tento záznam ale nevím pod čím a jak to hledat. Děkuji *4*
  • Manželům Zímovým přeji hodně zdraví,štěstí a pevné nervy.Pan Zíma je PAN ZPĚVÁK,který je sympatický,milý,nidy nedal prostor bulváru a navíc na svá léta i móc dobře vypadá.Tak hodně zdaru do dalších let.
  • Vážený pane Zímo, k Vašim úctyhodným 80.narozeninám Vám přeji hodně zdravíčka, hlavně ať slouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit