Přejít na výpis diskuzí

Josef Zíma

OSOBNOST 10.4.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý pane Josefe, přeji Vám i Vašim blízkým vše dobré. A děkuji za Vaší celoživotní práci. Od dětství mě povzbuzuje pohádka, která byla natočena v roce 1959, kdy jsem se narodil. Kazisvěti přicházeli a opět odcházeli a bude to tak do konce světa. Ještě jednou vše dobré. A doufejme v Lásku a naději.
  • Vázený pane Zímo, patrim do generace, která obdivovala spíse Beatles, ale moje maminka pocházela ze Zverotic, tedy vedlejsí vesnice, kde jste se narodil a od babicky jsem slysela, ze Vás znala jako malého chlapce. Samozrejme znala i Vase rodice. Tím jste mi byl vzdy nejak blízký. Nemluve o tom, ze jsem do Vás byla "desne" zamilovaná v dobe, kdy se na plátnech kin objevila pohádka Princezna se zlatou hvezdou. Paní Kyselkovou jsem tehdy nemohla vystát, jelikoz jste miloval jí - a já nebyla princezna. Ale to uz je dávno...Dnes si Vás velmi vázím a moc Vám preji jeste mnoho úspechú a zdraví a vsem Vasim fanouskum jeste hodne hezkých chvil s Vámi.
  • Vážený pane Zímo, přijměte mou upřímnou soustrast. Moc si Vás vážím za Vaši obětavost, že jste se tak krásně staral o svou těžce nemocnou manželku. Paní Evě přeju ten krásný odchod - v klidu ve spánku. I když to zní jako fráze, myslím to upřímně: je Vám teď oběma lépe, paní Evě v hereckém nebi a Vám bez těžkých starostí o nemocnou manželku mezi lidmi, kteří Vás mají moc rádi - patřím k nim i já.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Pane Zima mame radi vase pisnicky.A pohadku princezna ze zlatou hvězdou na cele diva se i nase holčička ktere budou 5let. Opatruj te se posluchači-divaci s moravy Kučirkovi
  • Prosba

    Dobrý den, prosím, hledám, kde by mohl pan Josef Zíma zpívat a nemohu nic najít. Pomůže mi někdo?? Samozřejmě naživo :-)
    • Re: Prosba

      Dobrý den, vřele Vám doporučuji kabaret v legendárním Studiu Ypsilon (Spálená ul., Praha) - Z JEJÍHO ŽIVOTA. Na www.ypsilonka.cz najdete podrobnosti, ale stojí to zato! Spousta dobré hudby, vynikající herci, návrat do 50.let... Hraje se to shodou okolností dnes! 21.4. pak už jen jednou v květnu...

      Bludička
  • A ty jsi trapný se svým pravopisem.
  • Všechno nejlepší,hlavně hodně zdraví a štěstí *3* *4*
  • Josef Zíma

    Vážený pane Zíma,
    velmi ráda poslouchám Vaše písničky. Mám několik pěkných dechovek od Vás. Snad stokrát jsem viděla pohádku, kde jste hral prince. Máte moc pěkný hlas. Vaše fanynka27 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit