Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je fakt skvělá

    Zuzana je dost dobrá!!umí pěkně hrát muzikály.neznám někoho kdo by ji nesnášel.pokud tu někdo takoví je at napíše!!
  • AHOJ ZUZKA !!!

    Srdecne Ta zdravim z USA. Uplnou nahodou som mal moznost vidiet skvely filmovy muzikal"REBELOVE". Bol som milo prekvapeny scenarom ale hlavne rolou "Terezky". Zuzka,gratulujem k skvelemu hereckemu vykonu! Musim sa priznat,ze mas nadherny hlas. Velmi rad by som si kupil aj ine filmy v ktorych ucinkujes a tiez CD-cka s Tvojimi piesnami. Byvam v zahranici a tak sa neviem k nim dopracovat beznou cestou. Trufal by som si,poprosit Ta,ci by si sa na mna mohla kontaktovat? s uctou, Jan moj e-mail : jnbaran@yahoo.com
  • Phoenixův názor

    Mě osobně se Zuzka moc líbí a to jak vzhledově tak i charakterem. Mám jí rád a ačkoliv jsem jen "obyčejný človíček" tak bych ji rád poznal osobně jako kamarádku. :-)
  • Zuza je nadherna, Pekne vypada, jeste lepe zpiva, dobre vypada i jako herecka a co vic narodila se ve stejny den jako ja. Zelam hodne stesti a lasky do noveho roku
  • Slovenka

    Zuzka je nadherna jednoducho preto, ze je Slovenka. Ano je Slovenka. Je nasa.
  • MIMOCHODEM

    Vysvetli mi tady nekdo, proc tady na tom seznamu osobnosti nejsem JA????! Vzdy ja jsem taky osobnost, a jsem znamy! Zna me: maminka, tatinek, babicka, dedecek, ... , a to je asi tak vsechno... To uz JE duvod k tomu, abych se ocitl na strance osobnosti, nebo ne???
  • zuzinka

    Byl jsem vcera na muzikalu Tři Mušketýři a myslim ze jsem se stašně zamiloval do Constance kterou hrala Zuzka a nevim jak mam bez ní dál žít.Prosim Zuzko napis jestli si to přečteš.Jsem tvuj OBROVSKEJ FANDA:)))))
  • ;)

    Je tak - PEKNAAA, PEKNAAA, PEKNAAA-A!!! ;)
  • Mám tě ráda

    Zuzko nemůžeš mi prosím poslat malou fotečku na adresu Modřínová 587 třebíč 67401 veškrnová strašně moc prosím byla jsem na muzikálu tři mušketýrů a zrovna jsi byla tam ty za roli Constance.Ahojky a pozdravuj Burzu!!!!!!!!Anýsek(moje přezdívka je mi 10 let)
  • Zuzka je fakt super je moc hezka holka!!!!! Nejvic se mi libila v Rebelich!! :-))))
  • Zuzulka

    Ona ve všem vypadá Božsky!!!!!!!!!!!!
  • Zuzanka

    Zuzana Norisová je super,já jí mám ráda od narození!!
  • zuzanka

    jo Zuzka to je aspoň ženská.Je přirozená a nečančá se jak některý celebrity .I přesto jí nechybí ani charizma a ani sexeapeal.I když se musim přiznat že ji trošičku závidim , že se do ní zakoukal David Kraus, protože ten je pro mně znamením toho největšího sexapealu,nic to nemění na mém názoru.No prostě David má vkus. Zuzka je krásný killer. Zuzi zůstaň taková jaká jsi i nadále.Pa, Sally
  • Priznavam, ze dobre vypada, ale ....
  • Ja si myslim, ze Zuzana je otrasna herecka
  • Zuzana je bezvadná a v Rebelech v dalších filmech a muzikálech se mi velmi líbí.Je bezva,že chce vydat album a dfokonce si myslím,že už se vyrovnáM.Absolonové,Z.Fricovi a T.Traplovi a dalších,atˇ se ti daří pořád stejně.
  • Zuzka

    Zuzka Norisová mně naprosto nadchla, je to nejhezčí ženská, co jsem kdy viděl a vynikající herečka a zpěvačka. Přeju ji hodně štěstí a pracovní i osobní úspěchy.
  • je to kus

    Je to kus ženský a patří tam kde je. Přeji jí ještě více úspěchů.
  • zuzka je úplně bezvadná.ve filmu strážce duší byla bezvadná.
  • Zuzulka

    No je prostě super bez chyby,mam jí rada od malička a sem její největší fanynka no ona je bezva!!!Zuzka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit