Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Markétka

    Zuzana Norisová je prostě skvělá! Moje kamarádka ji zbožňuje!!!Já též!!!
  • :-)

    Zuzanka je úplně bezvadná. Všude! Ve čtvrtek jsem byla na Tajemství, kde hrála. Seděla jsem v první řadě, takže ode mne byla asi metr. Bylo to úplně perfektní... Hrála strašně opravdově a byla opravdu nádherná. Strašně jí to slušelo :-) Určitě půjdu ještě jednou...
  • Zuzana Norisová

    Zuzana Norisová je skvělá herečka azpěvačka a vůbec osoba. Moc se mi líbila její role Terezy v Rebelech. Je úžasná! Její věrná fanynka Jana :-) Hodně štěstí, Zuzi!
  • Strážci...

    Já si naopak myslím,že to ve Srážcích kazila.Chápu,že chtěli využít její popularity z Rebelů,ale Zuzka je spíše mizikálová herečka.Přece není možný,když mám takové schopnosti vidění,abych chodila jak spící pana.Vždyt se jí nedalo vůbec věřit,že náké vize má.Jinak to byly spíš dobré detektivky.
  • Zuza

    No Zuzka je dobrá herečka i zpěvačka,ale ve Strážci Duší hrála nejlíp.Doufám že natočej druhou sérii Strážce Duší.Kdyby někdo měl nějaký informace nebo fotky nebo si chtěl se mnou pokecat o Zuze tak mi napište na maila.Míša
  • Zuzka

    Je super herečka, hezka a zajímavá. A tky se skvěle chová, prostě bez chyby!
  • Zuzka

    Jsi fakt kočka !! *14* *14* *14*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR. *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit