Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phoenixův názor

    Mě osobně se Zuzka moc líbí a to jak vzhledově tak i charakterem. Mám jí rád a ačkoliv jsem jen "obyčejný človíček" tak bych ji rád poznal osobně jako kamarádku. :-)
  • AHOJ ZUZKA !!!

    Srdecne Ta zdravim z USA. Uplnou nahodou som mal moznost vidiet skvely filmovy muzikal"REBELOVE". Bol som milo prekvapeny scenarom ale hlavne rolou "Terezky". Zuzka,gratulujem k skvelemu hereckemu vykonu! Musim sa priznat,ze mas nadherny hlas. Velmi rad by som si kupil aj ine filmy v ktorych ucinkujes a tiez CD-cka s Tvojimi piesnami. Byvam v zahranici a tak sa neviem k nim dopracovat beznou cestou. Trufal by som si,poprosit Ta,ci by si sa na mna mohla kontaktovat? s uctou, Jan moj e-mail : jnbaran@yahoo.com
  • je fakt skvělá

    Zuzana je dost dobrá!!umí pěkně hrát muzikály.neznám někoho kdo by ji nesnášel.pokud tu někdo takoví je at napíše!!
    • Re: je fakt skvělá

      ahoj zuzko, jsi skvela jsem tvoje nejvetsi fanynka a strasne ses mi libila ve filmu rebelove a chtela bych se stebou nekdy setkat am te moc rada !!!!!! a taky mam rada zvirata jako ty. mam na tabe icq tak mi kdystak pak odepis !
      *4* *3* *9* *3*
      • Re: Re: je fakt skvělá

        nejvetsi sem ja a v Rebelech se mi libila nejviiiic *14*
  • prosím

    Zuzo jestli si toto ted čteš tak mi prosím na moji adresu napiš.já jsem také vodnář. moje vizitka :Anetta Veškrnová 10 let baví mě strašně muzikály tak prosím napiš!!!Anýsek
  • ššš

    kdy bude cd
  • zuzanka

    uš se moc těším na cd a tak bych rát věděl kdy bude . uš se moc a moc těším
  • jses asi ta nejkrasnejsi kocka v mem zivote co jsem videl,ale to uz ti nekdo rekl ve filmu takze musim pouzit moji fantazii a rict ti po pocitaci ze jsi ta nej nej vopravdu sexy krasna ceska holka a nikdy bych neveril ze se v cesku muze narodit tak krasna a zajimava osobnost jako ty,no opravdu te zeru se rikalo a ted se rika love u coz povazuji za usnadneni citeni
    • Re:

      v cesku ne... tady se tak krasny, talentovany, uzasny holky nerodej, ty se rodej na slovensku!!!!!!!! *9*
    • Re:

      "jses asi ta nejkrasnejsi kocka v mem zivote co jsem videl,ale to uz ti nekdo rekl ve filmu takze musim pouzit moji fantazii a rict ti po pocitaci ze jsi ta nej nej vopravdu sexy krasna ceska holka a nikdy bych neveril ze se v cesku muze narodit tak krasna a zajimava osobnost jako ty,no opravdu te zeru se rikalo a ted se rika love u coz povazuji za usnadneni citeni"

      *9* *9* *9* *9* *9* *9*

      Nauc se psat - polomozku...
  • Gratulace

    Zuzance k narozeninám obrovsá gratulace,plná lásky a přátelství. Přání velkého zdraví.štěstí a moc lásky.Milan
  • pro Zuzku

    ahoj Zuzko ses dobra v muzikale tri musketyri!!!!!!!fandim ti co nejvic to de!!!!!!!!marketka *1* *1* *1* *1* *7* *10* *10* *4* *8* *16*
  • šššššup ho tam.............. *3* *4* *15* *5* *1* *16* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit