Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Zuzko.Moc te zeru v rebelech a strasce dusi.Mohla bys mi poskytnout vice informaci?Predem dekuju a mej se hezky. *4*
  • šup ho tam

    ŠŠŠUUUPPP ho tam ! *13* *13* *5* *5* *15* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • pro Zuzku

    Ahoj Zuzko, moc se mi líbí, když hraješ a zpíváš. přeji Ti hodně hezkých rolí a spoustu štěstí. Marketa
  • Zuzanečka

    Zuzanka je ůžasná herečka i pěkně zpívá a je mocinky hezká!!!!! *15* *1* A nepřijde mi namyšlená tak jako jiný celebrity *4* *5* *1* *3* *14*
  • ahoj mohla by ses více zviditelnit zase začít zpívat v televizi a kdyby to nešlo tak by si o to mohla poprosit ps:Rebelové se ti povedli *4*
  • jen zuuuuuuuuuuze

    si moc fajn a strašně se těšíííííím až dostanež novou roli nebo až začneš zpívat více v televiz *1* si strašně hezká chtěla bych vědět jak to děláš chtěla bych vypadat jako ty *4* rebelové se ti povedli *3* tak doufám že budou tak super i další role *15* tak ahoj a pá pá *3*
  • pro zuzku

    Ahoj Zuzko!! Jste moc pěkná a dobrá herečka,chtěl bych,abyste zase hrála s panem Vaculíkem ty záhady,tam vám to totiž moc slušelo *3* ,tak se mějte a hodně štěstí.
  • něco

    prosim odepis i mé d+ěti tě zbožnují
  • zuzka

    JOzuzana noorisová je fakt kousek supr i v tom letišti :-D *14*
  • Zuzka

    Zuzano,srdečně zdravím,přeju vše nej...jste moc hezká,Váš hlas v Letišti se k Vám ale vůbec nehodí,nechápu toho režiséra...ale na Vás se stačí stejně jen dívat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit