Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc mě zvedá ten debiek l s kuklou Cech.Vždyˇˇt s Arménií to byla jeho chyba za ty goly ! At už táhne a nepředvádí se jako debilek s tou svou maskou !!!!!!!! Neumí nic,a co mu obrana nezlikviduje tak to nechytá !!!!!!!!!!!!!!!
  • dokázal nemožné.. s partou primadon dát góla Arménii...to se musí oslavit!!! no, a taky dokázal znechutit fotbal ještě i tomu poslednímu otrlému odvážlivci, co národní partě fandil *11* *12*
  • ten hle tým nená právo pomýšlet na Brazílii ,to co předvádí je děs to s fotbalem nemá nic společného ,dělali by na MS ostudu *16* ,žalostné vedení Bilek pokud by to myslel s reprezentací vážně tak sám rezignuje odejde ,to by jen prospělo reprezentaci
  • Nevím, za co berou ty strašný peníze, vždyť by je měli nosit spíše za to, že je nechají si zakopat. Tenhle fotbalový tým je největší ostudou České republiky.
  • Hlásím se panu Drulákovi a apeluji na ostatní nespokojence s naší repre,je nejvyšší čas
    nacvičit nějaky popěvek k právě probíhající kvalifikaci na MS. Tak jako to prezentovali naši
    fotbalisté po náhodném postupu na minulé ME.Zatím jsem se dostal k refrénu

    Michal Bílek je de-bílek
    Michal Bílek je de-bílek
  • Rosický dělal asi co mohl,hlavně že se nezranil při rozcvičování,jak je jeho zvykem,ale pokud je kapitán co má před zápasem hubu plnou keců a prdů po každým zpackaným zápase ve stylu,že věří v postup,sílu mužstva,tak jako kapitán by je měl hafo z m r d a t a po tom trávníku maj jezdit poprdeli.!
    Prosrali nejeden zápas a pořád budou věřit,že je šance na postup.
    Dlouhodobý problémem je odpohledu arogantní "trenér"Žloutek,za co je placenej?copak nemá čas sledovat formu jednotlivých hráčů?! O herním pojetí ani nemluvit.
    Kadlec je bez formy,proto musel být odej do istanbulu,kde se v pohárovém utkání ukázal jako kopyto a proto odvetný zápas na Arsenalu nehrál.
    Nagelujte si vlasy a zas tam zmateně pobíhejte na půl plynu.
    Žloutek a ČMFS do h o v e n s váma!!!!!!!!!
    *16*
  • Proč národák nevede trenér který už něco dokázal? Proto že by musel být kámošem Pelty. Když vede mužstvo janek tak to tak dopadne.
  • Mě mrzí jediné, to zneužití zpěváčků k přednesu státní hymny!!
    Nářky nic nepomohou - jednu výhodu tenhle zápas měl.
    Správně zařadil český fotbal do losovacího koše.
    Je to na úrovni třetí až čtvrté kategorie.
    Na hráče to nesvádějme, jsou jen zboží v majetku žebráků, tak se s nimi handluje jak na jarmarku. A PAN TRENÉR?
    Co od něj chceme? Co může ovlivnit kromě nasazení hráčů?
    Kdo mu napíše předem sestavu na papírek? To už tahle diskuze ukázala.
    A pánové bafuňáři?
    Ištvána na ně!!"
  • Nejásejme, něco podobného přijde ještě v hokeji !
    Trenéři se svých postů budou držet stejně jako Nečasova vláda dokud jim to budeme my platit !
    Připadalo mi to jako odpočinkový mač VIP mediálních hvězd, které se také tváří jak jsou skvělý umělci , ale v podstatě jsou to nefouknuté prázdné balónky.
  • Přál jsem si aby prohráli.
    Tento mačaft neměl na to aby se dostal do Brazílie a kdyby se tam dostal, tak jen na procházky, protože by tam nic neuhrál.
    Fotbal reprezentační ztrácí v Evropě a světě jméno a hodnotu.
    Fotbal ovládají mamonáři a ne profesionalita k fotbalu.
    No a s Bílkem jsme toho ztratili víc než si dnes vůbec myslíme.
    *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit