Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřeji, jen by mne zajímalo, jestli hrají pro sport a nebo pro peníze?, určitě ale ne pro ČR
  • Teď už snad půjde dopr.ele. A at sebou vezme trapné panenky Plašila a Gebreho-kterej je něco podobnýho - ztrácej míče, kazej přihrávky, nahrávaj soupeřům a neuměj vystřelit. Měl by to vzít aspoň provizorně někdo schopnější, kdo aspoň dovede vybrat hráče a zvolit vhodnou taktiku. Vrba na hrad!
    • a ať nezapomene i na Čecha
  • Fotbal a celá naše společnost je v PR:::I !!!!!!!!
  • Zbytečně moc pozornosti neschopným fotbalistům.
  • Pelto vezmi si Bílka Čecha a táhni konečně do řiti a nedělej ostudu Českému fotbalu .
  • Odpovědnost jde na "trenéra",je placenej za celkový výsledek a to byl postup na MS,nehledě na to,že kritika na něj byla už delší dobu a stále jej podržel Pelta,takže oba je vyhodit.
    Ryba smrdí od hlavy!
    Bílek a Pelta ven!!!!
  • Milí pane Bílek jste velký snílek 9 bodů chcete mít a na MS postoupit,utopii nechte být a hleďte rychle odstoupit celý národ bude rád a nezapomeťe na pana Šmicra to je Váš kamarád
  • Bilek nemá jako trenér v reprezentaci co dělat už dávno a díky Peltovi kazí reputaci našeho fotbalu ve světě a měl by jej nasledovat i brankář Čech,jistě máme mnoho lepších brankářů,nežli je tento tankista.Jak může být takové kopyto fotbalistou roku je zřejmě k zamyčlení všech naších fotbalových fanoušků.
  • Přál jsem si aby prohráli.
    Tento mačaft neměl na to aby se dostal do Brazílie a kdyby se tam dostal, tak jen na procházky, protože by tam nic neuhrál.
    Fotbal reprezentační ztrácí v Evropě a světě jméno a hodnotu.
    Fotbal ovládají mamonáři a ne profesionalita k fotbalu.
    No a s Bílkem jsme toho ztratili víc než si dnes vůbec myslíme.
    *2*
  • Nejásejme, něco podobného přijde ještě v hokeji !
    Trenéři se svých postů budou držet stejně jako Nečasova vláda dokud jim to budeme my platit !
    Připadalo mi to jako odpočinkový mač VIP mediálních hvězd, které se také tváří jak jsou skvělý umělci , ale v podstatě jsou to nefouknuté prázdné balónky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit