Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hubu měl klikoun rozsekanou dobře!!!
  • Mé Rusko je žebrák, blahopřeji Vám Natálie

    Ruská Miss Natalia Pereverzevová způsobila poprask na mezinárodní soutěží Miss Earth. A to pouze tím, že objektivně popsala tristní situaci ve své zemi. Může si tím způsobit problémy, ale za odvahu k pravdě si zaslouží uznání nejvyšší. Já jsem v Rusku byl před třemi lety a jeji slova potvrzuji z vlastní zkušenosti.

    „Mé Rusko je ale také trpící zemí, nemilosrdně roztrhanou na kousky chamtivými, neupřímnými, nevěřícími lidmi,“ napsala Natalia Pereverzevová v dotazníku ke své zemi. A podle serverů ihned.cz a lidovky.cz dále pokračovala. „Mé Rusko je tepnou, ze které několik vyvolených odvádí jeho bohatství. Mé Rusko je žebrák. Mé Rusko nedokáže pomoci starým lidem a sirotkům a jako z potápějící se lodi z něj utíkají inženýři, lékaři i učitelé, protože nemají z čeho žít.“

    Tvrdá ale pravdivá slova, Rusko navenek působí jako velmoc, ruští turisté cestují po světě a mohutně utrácejí, skutečnost je však mnohem drsnější, většina Rusů žije v bídě, a Rusko je zemí hladu a zaostalosti. Rozbité silnice, zchátralé domky ve vesnicích a v provozu na silnici autobusy, které by u nás skončily ve šrotu.
  • Komunisté změnili naší vlast v v neustále se rozvíjející zemi
  • Komunisté změnili naší vlast v zaostalou rozvojovou zemi

    Mnohé průšvihy o kterých tady blogeři píší mají společného jmenovatele, a tím jsou komunisté. I u tzv. tunelování, privatizačních problémů atd. jsou viníci jasní – KSČM, její stoupenci, extrémní levičáci a další jim podobní. Komunisté jsou nejhoršími vrahy a zloději v dějinách českých zemí! Kdyby soudruzi po roce 1948 nerozkradli cizí majetky, nemuseli bychom v devadesátých letech privatizovat.

    České země byly po staletí součástí civilizačně a kulturně vyspělého Západu. Pravda nebylo to soužití vždy ideální, ale nic lepšího se nenabízelo. Po komunistickém puči v roce 1948 nastala velká tragedie. Přívrženci marxistické ideologie nás ve své hlouposti nasměrovali opačným směrem k zaostalému a barbarskému Sovětskému Svazu.

    Do roku 1938 patřilo tehdejší Československo k nejvyspělejším státům světa, podle některých hodnocení dokonce se dostalo do první desítky. Naše auta, letadla, motorky, strojírenské výrobky atd. tehdy byly v cizině uctívané. Ještě v roce 1948 náležely motocykly Jawa k tomu nejlepšímu co se ve světě vyrábělo, avšak už o deset později musel sám soudruh redaktor Československého filmového týdeníku připustit, že naše motorky na světovou špičku nestačí. Stejně dopadla i naše osobní auta. Značka Škoda se stala na Západě terčem vtipů, například jeden britský: „Víte proč musí škodovka jezdit pořád plně obsazená? Aby v případě, když uvízne v kopci, ji měl kdo tlačit.“ Tato auta se v západních zemích prodávala jen za nízkou cenu, v některých případech dokonce na hranici výrobních základů.
  • Fury rozsekal držku tomu prašivýmu ukrajinci.
  • S rozpadem EU se Simonovi rozpadnou ideály, konečně si sbalí čemodan směr USA, konečně bude klid tak vydržme :)))
    • Nevím proč bych se balila. Já jsem v EU spokojená.

      Ty na EU nadáváš od rána do noci. Tak se seber a táhni do tvého ruska.
      Nikdo tě tu jako za komoušů násilím nedrží
  • EU má nejlepší boxery. To jsem vždy tvrdila a nyní se to potvrdilo.
    V Putinově rusku řádí tradiční komunistické hladomory a podvýživení
    lidé nejsou dobří bojovníci. To všichni vědí.
  • nicolles
    Jsem moc ráda, že to takto dopadlo.
  • Kličko dostal po čuni.
    • tak po čuni momentálně dostává celá Ukrajina *15* *15* *15*
    • Dobře mu tak, moc si pouštěl hubu na špacír, tak přes ni po zásluze dostal.
      • Zloději nicků ty by jsi po ní také zasloužil dostat *1* *1*
    • A zvítězil zástupce EU: *14* *14* *14*
      • Británie je EU tak vzdálená, že už to víc ani nejde, joudo. S EU nemá nic společného a v 2017 jí dá trvale vale :)))
        • Británie je členem EU: To vám nějak uteklo ruský plácale *5*
  • Simča je hrdinka. Je nejkrásnější a nejchytřejší.
    Samotná holka se postavila komunistické invazi na Tiscali.

    Simčo vaše heslo - ruské tanky neprojdou inspiruje český pracující lid.
    • Jsem Napoleonka sjednotitelka EU
      Kdybych stála v čele Ukrajinské armády tak již táboří před Kremlem.
      • Napoleonka.Zkus tohle v samotné FR a poženou tě. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit