Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravá tvář kapitalismu s lidskou tváří.
  • ... hlasy, hlasy, hlasy k ničemu, jsi nejprimitivnější č*ráček na světě, děláš mi radost :)))
  • ... tak už něco napiš o svých životních vymoženostech, trubko :)))
  • ... absolutně jsi v hajz*u, děkuji za tvé primitivní nabíhání primitiva inteligentovi :)))
  • ... máš výdrž primitiva, ale nečapeš se, zakrslej zbabělej nedomrlej ubožáku :)))
  • Ano, na mě nikdo nemá, obzvláště ne takovej žebráckej chcípáček jako ty, blbče!!!

    YEAH !!!
  • ... z mého vzdělání jsi celou dobu totálně zes*anej, jsi největší primitiv, ničí tě to :)))
  • ... na tebe nemá nikdo, obávám se, že jako pokaždé absolutně intelektem nestíháš :)))
  • Přikazuji ti, abys nám tady dělal ze sebe pitomečka, blbečku!!!

    CHICHICHI !!!
  • Za to si můžeš sám, že jsi blbec nevzdělanej a umíš howno, kunde!!!
  • ... pořád stejné, nevidím důvod zabývat se dál bezvýznamným zdegenerovaným póvlem :)))
  • Tak ráno zase musí na šichtu, imbecil blbec pitomečků, nějak si ten holobyt zaplatit musí, vzduchomrd pojebanej!!!

    WOW !!!
  • ... ano, jediné tvé hrdinství je místo plného života chlapa udělovat primitivní hlasy :)))
  • ... stíhám se v pohodě opravit, jsi nejzbabělejší nevzdělaný primitiv široko daleko :)))
  • Na to nemáš ty buzerante zabeďárovanej, radši se nauč psát, blbče!!!

    CHICHICHI !!!
  • ... OK, zbabělost póvlu mu je vlastní, nezklamal jsi, s*áči :)))
  • ... naposledy opakuji chlapskou výzvu: kde chceš rozkopnout ten primitivní xicht, BTW?
  • ... neskutečný primitiv tráví život místo sebevzdělávání odklikávaním svých blitků :)))
  • ... debílek nikdy nepochopí, že mě jeho primitivní hlasy absolutně netankují :)))
  • ... jsi milej, po tupci BTW osvěžení (doufám, že nejsi on, je to nepředstavitelný chudák) :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit