Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • počkejte až se do diskuse zapojí naši přátelá z Ruska, to bude cvrkot
  • mne by moc a moc zajímalo, proč Tiscali tak přeje bláznivé a úplatné Simče? něco mne sice jako vysvětlení napadá...
  • jednou sem byl v místnosti s Putinem. dost smrdí.
    • Šmarijá, to jsi necítil, že to byl tvůj smrad?
    • zapomnělas napsat za posledním slovem m , Simčo, ale že smrdíš, to my víme i tak
  • Se soudruhem Putinem v čele se brzy i my budeme mít tak dobře, jako se mají v KLDR!
    • 6+1vlastní... nemůžete změnit nastavení klikače? *15* *15* *15* *15*
  • žádná rádobyvtipná blbost, nezmění nic na tom, že obě tzv, revoluce na Ukrajině byly zahraničním a to americkým projektem, u první to jasně prokázala okamžitá možnost získat oranžové vybavení od oblečení po stany a u druhé pak to že když nebyl účast nic moc početná a průbojná, z té strany, které to prospělo (údajných demonstrantů) se objevila střelba...u nás stačila legenda o zastřelené, ale lidi jsou už obezřetnější, takže museli být skuteční mrtví... je to vše jeden scénář, jako v těch jejich telenovelách
    • Pusinko, číst Tvoje příspěvky je opravdu "zábava". To nemáš ani trochu sebereflexe, když píšeš do diskuze?? *1*
      • Z tvých příspěvků není cítit žádná sebereflexe jen hnusný smradlavý fanatismus a´la " pražská kavárna " nebo Schachapiró.
      • vzals mi s úst dotaz, který jsem tobě chtěla adresovat *3*
        • Zase lžeš, Ivane.
  • Válečný štváč Putin přivedl Rusko do obrovské krize a izolace. Jednou ho budou kamenovat jeho vlastní poddaní.
    • Fakta, ale říkají, že váleční štváči jsou na západě v EUUSA.
  • Rakovinu s názvem Rusko je potřeba vyříznout a zničit jednou provždy.
    • Co jiného to znamená než vyhrožování a kecy v předvečer koněčné války?
    • jistě tečko. To víš že máš pravdu. tak ty jsi teď pro změnu chrobák? No fantazie máš veliké......dnes na tobě vyzkoušíme elektrokonvulzní terapii....věřím že ti od tvé pomatenosti pomůžeme..... *4*
  • nicolles
    Nedávno tady Putnoidi tvrdili, že sankce Rusku jenom pomůžou. Tak co se jim tedy nelíbí? Povídej Putnoide mnoha nicků pusinko. Kolik ti Kreml platí za ty demagopgické lži?
    • ony už jim v podstatě pomohly, přinutily Rusko zrychlit reformy hospodářství, podpořit více vlastní zemědělství i vlastní drobnou produkci. Patrně se blíží doba, kdy Rusko bude v produkci všeho základního, od nerostů přes suroviny po potraviny zcela a naprosto soběstačné.
    • já, milý zlatý, za svými názory stojím a proto užívám jen jeden a to svůj vlastní nick - nekradu jako jiní *3* *3* *3*
  • skvělý postřeh JUDr. Filipa : Nevidím důvod, proč by Ruská federace napadala některý stát NATO. Navíc Vladimir Vladimirovič Putin celý svůj život do roku 1990 věnoval práci na zabránění třetí světové války, byl na to nejen školen, ale také pro tuto myšlenku pracoval, včetně odsunu sovětských vojsk z bývalé NDR. To dodnes USA neudělaly, aby stáhly své vojáky ze západní Evropy, zejména ze SRN, proč by něco takové teď plánoval? Nemyslím si, že chce popřít sám sebe a plivnout na to, co dělal. *4* *4* *4*
    • to že se Rusové stáhli z Evropy nevnímali Američané jako vstřícné gesto hodné následování nýbrž jako projev slabosti který využili pro svůj soukromý prospěch. Ale tak dlouho se haraší zbraněmi a vyhrožuje světu, až jiné země teroristovi dají přes dr..ku.....
      • nicolles
        A dál, putnoide pusinko?
        • Te seš nejáké Havloid z té pražské kavárny.
        • bolí panranoia?
        • paranoidní schizofreniku. Chápu že se najdou pomatenci věřící ve spiklenecké a konspirační teorie, ale musím tě zklamat. Pusinka opravdu nejsem tečko..... *3*
          • potvrzuju, já to nejsem, ale má pravdu
  • Už víc jak rok je u nás hladomor a bude ještě hůř?
    • To myslíš u vás v zemjance v Broxu?
    • tak to máte opravdu blbé. Za všechno může vaše J-elita z Washingtonu. Je nám vás líto a rádi bychom vám humanitárně proti vaší bídě a hladomoru pomohli ale v první řadě byste museli změnit myšlení z agresívně výbojného na přátelské a distancovat se od svých vojensko-politických pomatenců.
      • nicolles
        Víme putnoide pusinko, že jsi Rusák.
        • jsem Češka rodem i volbou - ale ty jsi vymytý mozek
    • odstěhuj se do Ruska a budeš se mít dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit