Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prudiče, zastánce vetřelců a kritika hlavy státu, křepčícího na homosexuálních pochodech tady skutečně nepotřebujeme. Nikdo horší tu již být nemohl.
    • Vskutku názor Bernardýna.
      • Tady je jenom Simon, kdybych ho potkal, tak ho skopnu z vozejku a nakopnu ho do prdele, že by se zastavil až v Olomouci na náměstí.
  • nebudou chráněni, než se objeví nový protektor. A proto
    BIJTE JE CO SE DO NICH VEJDE ! *16*
  • Šapitó zavírá
    • jsem těhotná *14*

      je to pro mě krásný dárek






      YEAH !!!
  • šapiro si obleče červené trenýrky s hnědým pruhem vzadu, do Bílého domu s sebou vezme kamarády 100hoven a vypadne z České republiky
    • trochu infantilní soudruhu juroBTW, nebo jsi i ve skutečnosti na úrovni šestiletého dítěte ze zvláštní školy ? *15*
      • karty byla jeho práce to se potvrdilo ;-)
  • Já to vidím tak, že Schapiro dostal červenou kartu. Halt kdo čím zachází, tím schází. *5*
  • Politiku ve světě a vůbec určují peníze ! I když Klause nemusím tak to jeho úsloví ,že peníze jsou vždy až na prvním místě je naprosto pravdivý !
    No a presidenti USA ? Ti zůstanou vždy arogantní v přesvědčení,že USA řídí celý svět !
    Tohle si myslela všechna impéria dokut nepadla na hubu !
    Takže Obama a nebo Trump !?!?! Abychom se nedivili !!!!
  • Opět havloidní bezmoc, křeč a vztek v této diskuzi? Není nic zábavnějšího.
  • že zento rozdavač červených karet jede do hájz.u!
  • se u nás přemnožili pedofilové, homouši, transvestité, zoofilové či nekrofilové a jiní genderové z Duhové HRŮZY!
    • opravdu?
      https://magazin.aktualne.cz/celebrity/bezpohlavni-model-z-ostravy-prepisuje-modni-dejiny-indie/r~d35ac888d67611e6bb1b0025900fea04/
    • To neberu ani jako pokus o vtip, blbečku...
    • ale jen on jo
    • To je humor, nebo tyto nesmysly myslíte vážně?
    • má být jako směšný nebo zábavný? Takový popelnicový humor, co?
      • Přesně ták, podívejme se zoofila Simona a jeho hrátky s kozou.
  • tupý asociální důchodce nonstop tu? Mazej vyvenčit aspoň toho čokla a vyvětrat zatuchlou garsonku.
    • da *13*








      SPLASH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit