Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš nám elegantně a zejména za svoje vypráskal ze Strakovy takovou havěď jako Kalouska nebo Nečase. Lajdáky kteří si mysleli, že to tam mají nadosmrti. Gaunery kteří si přikrádali, rozdělovali peníze těch druhých mezi své blízké a ještě si mlaskali.A právě pro to, je mu leccos odpuštěno.
    • Babiš dělá to samé, pouze si na to zvolil jiné penězovody, vážený Pane.
  • I podle diskuze tady je vidět, proč má Babiš takové preference... diskuze mimo téma, osobní averze... to co provádí Babiš tady, za to by Kalouska nebo Nečase dávno ukřižovali... Babiš nekrade, on pouze čerpá... ale on chce všetko,... nadstandardní vztah s vrcholovými policajty... že by o ně přicházel?
  • Skutečná diskuse. Monolog jednoho retardovaného bijce a blijce. Je to v souladu s firemními médii Babišova gangu. Ty "bijče", asi ti dělá dobře, že ty tvoje hovadiny pliveš dokola a otravuješ lidem diskusi. Recept na to je, lidi přeskakujte toho obojetného bijce a bude vám lépe.
  • ... sem si fakt myslel, že ten ubožák BIJEC má humor, sračku ale musím zlikvidovat :)))
  • ... nyní o mě jistou dobu neuslyšíš, čím déle to bude, tím víc se budeš bát svého konce :)))
  • ... primitivní BIJČE, piš co nejvíc, nikdy nevíš, kdy to bude naposledy, rád se pobavím :)))
  • ... pro menší hlupáky: Andrej a jeho chytří partneři jako já hravě zvládnou české roboše :)))
  • ... pochopitelně si s tou zdechlinou nebudu víc dopisovat, nyní bude umírat strachy :)))
    • vidíš drbane? A právě že ty tady budeš dřepět, jak já budu chtít! Protože nakopávat prasiče stránek, tu obyčejnou zapáchajicí socku mně dnes prostě baví.
      • ... primitivní slovní zásoba, povinnosti u popelářů a strach o holý život dávají zabrat :)))
      • ... kdopak dal zbabělý hlas zesrané sračce, když jsme zde pouze my dva, deb*le?
      • ... jsi primitiv, který je zde na rozdíl odemně pořád, dobře víš, že si s tebou hraji, jak chci :)))
  • konečně si prase našlo trochu prochcané slámy aby tam složilo svoji velikou hranatou hlavu.Ale zaprasilo to dnes místa! Zítra bude mít krásné popelnicové ráno.
    • ... jsi dokonalý primitiv, těším se strachu póvlu ze smrti, tebe jsem si vybral, zdechneš :)))
  • ... to snad není pravda, ten poslední primitiv BIJEC si říká o likvidaci, budiž, zdechlino :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší