Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... wau, dočkal jsem se, nejprimitivnější ubožák opět předvedl, co to znamená mít IQ 5 :)))
  • byl dnes u pitomečka příjemný den. Vyprázdnili se popelnice vylízala se omáčka z hooven přihřátá zparchantělou matkou. A nyní se v chlívku hledá na prochcané slámě místečko na spaní. Všichni ti závidíme takový krásný život.
    • ... nemáš šanci, na tvou tupost nemá nikdo ani v Mali, ubožáku, vychutnám si tě vždy :)))
      • milý úchylee jsem rád že špína na tebe naložená ti dělá takovou radost.Není jak do někoho bezstarostně kopat!
        • ... nádherně si dělám se zbabělým opuštěným ubožákem, co si zamanu, degene:)))
          • ale no tak, opuštěný navíc vyvrhel okolí jsi tady několik týdnů ty. Opičíš se v psaní lopato.
            • ... meleš z posleního, kvůli dementovi není potřeba pilovat sloh, brzy umřeš :)))
        • ... jsem zde kvůli tobě a mým cílem je tvá sebevražda, doufám, že nemáš dluhy, k*k*te :)))
        • ... nikdy nepochopíš, trosko, že o lopatě, kopání apod. píše pouze kopáč s lopatou :)))
        • ... jsi totálně v hajzlu, zbabělý opuštěný zdegenerovaný zakrslý ubožáku, lešti lopatu :)))
  • ... byl to dnes jednoznačně můj příjemný večer, děkuji za zbabělost posledního póvlu :)))
  • ... vždy chodím spát spokojen po výprasku pitomečků, dnes to bude extrémní pohoda :)))
  • ... kdepak jsou prvotřídní zoufalci extraligy diskuzí na tiscali?
  • A vůbec, TNS Aisa, to je kdo? Taky nějací estébáci?
  • ... milí nepřátelé, dlouho jsem vyhlížel tak krásnou oslavu Andreje, je jako já, inteligentní :)))
    • samochvála smrdí nejsi z toho poka kanej
      máš noční a si v rachotě to většinou intoši nedělaj
      • ... jsi zlatý, zde samochválu ani náznakem nepotřebuji, buď chlap a neztrapňuj se už :))
  • ... levou zadní jsem ovládl diskuzi trubek, ale já a ne ony budu rozhodovat, kdy pláchnu :)))
    • houno počkej až tě v bengárně přídou na to že smrdíš na internetu
      • ... děkuji za projevy intelektuální bezmoci, přesně o to mi zde vždy šlo, ubohý balíku :)))
        • bezmocný balík navíc chorý prasák z chlíva jsi tady zejména ty. Máš pocit že s tebou někdo soupeří? Všichni na tebe chátro prdíí.
          • ... ostatní mě nezajímají, jsem zde kvůli tobě, primitive, tvá duševní nemoc je super :)))
  • http://brno.idnes.cz/michal-hasek-proutnikova-fiktivni-mluvci-krajsky-vybor-cssd-p5w-/brno-zpravy.aspx?c=A160808_211634_brno-zpravy_fer

    *6*
    • ... nikdy nepochopíš, že touto hodinou nikdo neotevře pofidérní tip jasného hlupáka :)))
  • Slovenský komunistický podvodník ovládá Českou republiku tak to jsme to dopracovali.
    • ... jsi deme*t, u tebe bylo dopracováno dříve, než kdokoli v české kotlině znal jeho jméno :)))
      • Lepší de - ent než policajt a příznivec asociace nenažraných vobčanů,vypadá to že za každou účast v diskuzi máš koblihu ze sekretariátu ano,ty vago ty musíš bejt nenažranej
        • ... neřeš, trosko, je normální, že někdo na to nemá, ty dokonce nemáš vůbec na nic :)))
        • ... jsi moc slabej, tedy nevidím důvod zabývat se nadstandardně primitivem :)))
          • Tim si popřel co píšeš ty 2nečasko
            • ... přání otcem myšlenky primitiva, ale oceňuji, jak statečně bojuješ, drahý moulo :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší