Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vidíte co nás čeká. Takové průzkumné institutky pracují na principu pseudodemokracie EUUSA. Ten je pořád stejný - pokrytectví a LEŽ ( stejně jako naši pohlaváři ). Výsledky průzkumů jsou vymýšleny někde ve sklepě nějakým šimpanzem.
    • ... neoslovuj veřejnost, blbe, ze které tvé výblitky nezajímá zdaleka ani její promile :)))
      • tak co, už tě v postýlce doma ve chlívku hřeje prochcaná sláma? Nebo pícháš svoji matku?
  • ... nepsal jsem zkraje, že kdykoli zvládnu třeba 20 pitomečků?
  • ... proč asi tak nevzdělaný smrdící zakomplexovaný póvl nezajde na sportovní zprávy tiscali?
  • ... hurá, opět jsem vítězem, přemýšlejte, pitomečkové, kde se stala chyba, že jste NIC :)))
  • ... jestlipak víte, měně dementní pitomečkové, čeho se BIJEC bojí nejvíc: mé čenichovky :)))
  • ... ze všeho nejvíc nulu BIJEC drví má noblesní ignorance nuly, moc si to vždy užívám :)))
  • A co je na tom divného? Vasila a nebo třeba Gustu jsme taky měli rádi, tak proč ne Andreje? Jsou to prostě dobří chaláni!
    • ... Gustáv byl primitiv jako ty a Vasilovi se vyrovnal Milouš Jakešů, zalez, primitive :)))
      • Skoro souhlas ale Husák byl komunistický slovenský nacionalista
        • ... píšeš bez souvislosti, ale je zázrak, žes dal dohromady tak dlouhou úvahu, pitomče :)))
  • ... ubožák BIJEC zná ze své nory slovo chlív a pak asi ještě 7 dalších, je bezmocný :)))
  • ... kolik lahváčů za 6 kaček máš za jeden dobře vymytý vietnamský hajzl, BIJČE, jeden?
  • ... dokáže mi někdo o píď méně primitivní vysvětlit, proč ten tupý BIJEC nezvládá gramatiku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit