Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... líbí se mi dominance nad póvlem, který úspěšně potírám desetinou svého intelektu :)))
  • ... hlupáci (zejména dementek BIJEC) marně čekají, až na ně padne z nebe inteligence :)))
  • ... zdegenerovaná troska BIJEC zjevně dočistila hajzly Vietnamců za pár šupů na krabičák :)))
  • =====Mákni kobliháři. Dneska slabota. :D
  • ČSSD se svými Tuhými, Chovanci, Hašky... může zabalit. Bureš dá ovcím koblihu a ty půjdou s bekotem za ním. Nevadí jim, že je to diktátor snažící se postupně likvidovat demokracii tím, že se snaží ve svých rukách koncentrovat moc ekonomickou a politickou. Demokracie a svoboda je založená právě na decentralizaci, na dělbě moci. Vzpomeňme si jaké zlo napáchaly diktatury, ať to byl nacismus nebo jeho předchůdce a jeho rudá podoba komunismus.
    • Pravda Čapí hnízda se nějak mění v Orlí
    • ... jsi 0, která neumí počítat do 10, jenom primitiv si troufne na víc než 1 řádek trapasu :)))
  • top 09 i s Kalouskem už to maji sečtené.Loučení v pražské hospodě IV.kategorie,kde má sídlo tato sebranka,bude se konat těsně po volbách.Hospoda je označena tibetskou vlajkou
    a vyobrazením v objetí lháře Kalouska a exkomunisty Štětiny.Všichni podvodníci jsou vítáni.
    • ... jenom primitiv, který nic neznamená a neumí psát, blije stereo :)))
      • ovšem vyhlášeným primitivem jsi tady přece TY.Prasič stránek z chlíva.A zas napiš jaký máš ty lopata nadhled. Nebo jak jsi doma ve chlívě v pohodě.
        • ).( (už dávno vůbec nečtu bezkonkurenční trosku)
  • top 09 i s Kalouskem už to maji sečtené.Loučení v pražské hospodě IV.kategorie,kde má sídlo tato sebranka,bude se konat těsně po volbách.Hospoda je označena tibetskou vlajkou
    a vyobrazením v objetí lháře Kalouska a exkomunisty Štětiny.Všichni podvodníci jsou vítáni.
  • ... kdo z pitomečků si nedovede představit, jakou mám náladu, ať se podívá na fotku AB :)))
    • ... s mým IQ -9 se směji všemu, i tomu, že Sajmon je krásná holka :)))
      • ... já vím, primitive :)))
        • ... dodám, jsem primitiv s IQ -9 :)))
          • ... všechno, bezmocná primitivní nulo, skončila slovní zásoba zdegenerované trosky?
  • ... tupan BIJEC zjevně ještě nevystřízlivěl po včerejším výprasku, nebo dovytírá hajzly :)))
    • Jee to byl fakt výprask! Přeci ty obyčejná chátra nemůžeš dát někomu výprask.Se prober hrdino.To si možná říkáte u vás doma v chlívě.Zatím do tebe jen tak kopu a ty dokola opakuješ jak jsi v chlívku v pohodě.
  • ... hele, Chalupo, politická mapa pošle pisálky jako ty konečně do věčných lovišť :)))
    • tak to je panečku ale opravdu moudro! Ty jsi dnes jedl vtipnou kaši namíchanou z čerstvých hooven od tvojí zparchantělé matky. A co, jsi zas v pohodě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit