Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... póvl bez slovní zásoby, gramatiky a vzdělanosti vůbec bude hlasovat a blít, já mizím :)))
    • tak toto se moc podařilo! Páchnoucí hnůj tady naděluje lekce z chytrosti. Pamatuj lopato - toto je jediné místo tvé komunikace.Jinak tebou každý pohrdá.Tak neblafuj že mizíš.
    • ... díky za každý hlas, d*ment nemá jak lépe trávit svůj primitivní čas, bavím se náramně :)))
    • počkééééj, co máš na sobě ? *14*
      • ... na tebe počkají jen ochlastové, moulo, čau, užij si tu chátru sám :)))
        • *13*
          • ... jsem moc inteligentní, na Andreje nemám, na zdejší tupou sešlost ale kdykoli :)))
            • *9* hmmmm
  • Když to vezme někdo hodně bohatý správně do rukou, tak může být v tzv. "demokracii" klidně premiér nebo prezident. Lidi to tak chtěli a chtějí tak ať to mají. Jaképak rozčilování. A Babiš to, podle většiny, dělá dobře, tak ať vládne dál.
    • ... no vidíš, chce to klid a pohodičku :)))
      • vivat stalin
  • ... čau, balíci, směji se vám nadšeně do očí jako Andy :)))
  • ...nejsem zlejBTWjuraKulihrach :)))
    • ... jsi totálně ve sračkách, degene, jsem moc spokojen :)))
  • ... nerušte, debílkové, dívám se na basket, o kterém vy víte úplné ho*no :)))
    • ... basket je hra na bednu, proto jí rozumím jen já s IQ -9 a pár jedinců s IQ ještě nižším :)))
      • ... jsi v hajzlu, přesně tak si pokaždé vychutnám největší trosku na netu, polib mi, nulo :)))
  • ... tak co, pitomečkové, jako vždy došla slovní zásoba?
  • ... píši bez chyb, potírám špínu, článek mi přitom ohromně nahrává, vše běží samo :)))
    • ... občas vynechám písmeno a spletu si "i" "y", ale však víte, IQ -9 :)))
      • ).(
  • ... vůbec neřeším tupé hlasování české intelektuální spodiny, naopak, vítám hlasy proti :)))
  • ... s noblesou zvládnu i 20 primitivů, kterých intelekt dohromady nikdy nedá IQ 100 :)))
  • ... ohromně se těším na bezmocné blití hejna primitivů, kteří chtějí bez IQ řídit svět :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit