Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Americké ministerstva zahraničí řeklo , že Asad "podléhá iluzím, když si myslí, že syrský konflikt lze vyřešit vojensky". To znamená, že USA od rabování a podpory ISIS neustoupí.
    A aby to mebolo tak blbé třak zaplatí agrese Saudské Arábie a Turecka do Sýrie.
    Zajímavé je, že OSN drží kušnu k rabování Sýrie kdekým z EUUSA, ale poukazuje na Ruskou pomoc Asadovi?
  • Přes 500 Semjonových zvratků, to je úroda. Tak pokračuj Semene, pokračuj... *15* *15* *15*
    • Já jsem Simona.

      Semen Semjon jsi ty sám ruský multinicku zlej homosexuále Rybanne Putine BTW trolle.
      ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil když jsi zkomolil moje jméno.

      S tím hlasováním podvádíš moc okatě 7 bodů za vteřinu. Ruský šašku *15* *15*
  • USA silně připomínají nacistické Německo. Kam vstoupí bota amerického žoldáka, tam sto let tráva neporoste.
    • Nenapsal bych to lépe.
      • Najdi si vlastní nick ty rudá špíno. Chcípni v bolestech haajzle.- Celá tvoje rodina
        až vychcípá pomalu a krutě *12* *12* *12*
  • Miluji prezidenta Putina, je to můj vzor. *14* *14* *14*
    • Zloději nicků Jsi lhář a haajzl takže je logické že je haajzl a lhář Miloš Zeman tvům vzorem *12*
    • ruský zloději nicků.
      Jsi lhář a gauner takže není divu že podporuješ lháře a gaunera Zemana *12*
    • Můj také. *14* *14* *14*
  • Teplej rudej komunistickej Semjone Gayínku slaboučký!!!
  • Asad je zvolen lidem do čela státu. Tam, kde USA agrese tyto vůdce odstranily vzniklo bezvládí a emigrační chaos. Proč se u nás nesmí mluvit o pravé příčině toho co se děje. Zásahy USA proti IS jako kdyby nebyly. Přišlo Rusko a ejhle IS ztrácí jednu pozici za druhou a řádná vojska již neustupují. To je náhodička "páni" USAfilové.
    • dearputin.com
    • ta to prostě je
  • Než se do bojů v Sýrii zapojilo Rusko a organizaci a boj proti IS vedli ,,spojenci,, žádný posun ke zničení IS se nekonal. Vstupem Ruska se situace radikálně obrací a jsem přesvědčen ,že se konflikt blíží ke konci. Spojenci totiž pouze asistovali IS v boji proti Syrské armádě. Teď když vidí, že nedojde k naplnění jejich cíle destabilizovat Sýrii a také Evropu jsou značně podráždění a jejich výroky jsou totálně mimo realitu.
    • celá ČR si myslí to samé, vivat Putin hrdina a osvoboditel *3*
      • ano, jsme pionýři *3*
        • piš pod svojim nickem jo kecale já nikdy ve straně ani u pionýrů nebyl.
          • jestli nemáš důkazy tak mlč ty tupej svazáku *11* *12*
        • Stachanovci *3*
          • Novorosijci
    • najednou se chtějí dohodnout u jednacího stolu.
      kdepak domlátit tu opozici s IS do jednoho.
      • mám stejný pocit, makakova připodělanost se ukázala v plné kráse *15*
  • Reklamní návrhářka? Není to to podsouvání nesmyslů z jedné, nikde nejmenované ambasády? Vzhledem k těm tapetám si to lehce odvozuji.... *14* *14* *14*
    • Pane tiradore jak jste starý? A cítíte se dobře?

      U žen je to tak že čím jsou starší tím více se vracejí do dětských let.
      Takže místo kalhotek nosí pampersky a rozumově je pak stará babka na úrovni tříleté holčičky. Taková stará babička pak končí v domově důchodců, Někdy i v blázinci.

      Takže si hezky hajneme, vezmeme prášek na uklidnění a spinkáme ju.
      *14*
  • Tak dozvím se co znamená tématu???
    Chtěl bych vám k tomu napsat něco pěkně teplýho!!!
  • Už si pro tebe jedou, tak si začni balit. *14* *14* *14*
    • Nevyhrožuj ty komunistický gaunere. Nikdo se tě nebojí Putinovský grázle.
      • Nech mne domluvit, už si pro tebe jedou z USAmbasy.... *14* *14* *14*
        • Čr nemá prezidenta ale Prasedinte,
          Jakéhosi Nic ulhaného věčně ožralého blba Miloše Zemana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit