Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý ma právo na svůj názor.Tedy i já.Pan Babiš dělá nekonečnou volební kampaň.Mnohé to oslovuje.Mně ne a ani nemůže.A nechápu na co si stěžuje věčně.Naše politika je taková jaká je a on je její významnou a vědomou součástí.Rozhodl se proto dobrovolně a není o nic lepší,než zbytek parlamentu.Neboť je jeho součástí.To je bez debaty!Navíc,ty sliby s kterými u voleb uspěl,nemůže naplnit.To určitě musel vědět a nemůže se proto schovávat za druhé.Naše země si totiž na sebe nevydělá a to málo co vydělá,jde mimo naši zem.Dokud tohle někdo nezmění,nic se nezmění.To by měl vědět také.Tam je zakopaný pes a nejen tam.A nevím nic o tom,že by mu to vadilo.Nic nemůže změnit a neuspěje.Uvidíte.On už to asi ví a proto ta prohlášení:To oni,já ne.To mi přijde hodně nefér!
    • Naše země by si na sebe krásně vydělala, kdyby zisky šly do státního rozpočtu a ne do kapes různých Babišů.
    • ... za tečkou se necháva mezera, inteligente :)))
      ... někoho, kdo neovládá elementární pravidla pravopisu, nelze brát vůbec vážně
  • Tak to změň, snad proto tě voliči Babiši volili !! To,že je to banda prolhaná občané ví,to jim nemusíš říkat !! Máte podporu voličů,zhoďte vládu,ať se křivozubka chytne za čenich....socani jsou stejná banda podvodníků jako modří ftáci s knížecíma 00,za peníze prodají cokoli!!!!!Jen když jsou u lizu !!!
    Jim nejde o stát,lid,prosperitu,ale jen o vlastní plná koryta,viz.Huml atd.Jak dlouho vykřikovali,že je nutné daň snížit když byli opozice a když ji snížit můžou,tak je to najednou zle--jo čtvrtstoletí odklaněčů,mistifikátorů...
    • ... asi jsi to nikdy nikam nedotáhl, zoufalče :)))
  • ... Babiš je senzační :)))
  • Má pravdu ! je to tam všechno jedna pakáž !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit