Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč má dělník svoji tržní hodnotu v podobě pracujících rukou prodávat pod cenou jako
    je tomu u nás? Podnikatelé tím že nedávají pracovní smlouvu nebo neplatí přesčas
    porušují zákoník práce. Poškozený je opět zaměstnanec kterému se tato práce na černo nebude započítávat do důchodu.
    Máme nejnižší mzdu z celé EU ale ceny nám každý rok obchodníci zvedají.
  • Jak si kdo ustele , tak si lehne . Vrátil jsem se po týdnu v Turecku . To by se mi za komunistů stát nemohlo .
  • Není. Komunismus je o hodně horší .
  • Proč by se měl mít dělník , tedy zaměstnanec, lépe než ten kdo se živí sám ? Nikdo mu nenařídil , že MUSÍ být dělník .
  • --V současnosti v česku proletariát je zbidačený a vykořisťovaný buržujskými parazity.-Každý -OSVČ nebo podnikatel ...i ten největší hajzl se má lépe než dělník.-Neustále se prezentují platy nad dvacet tisíc a pod....ale kolik procent dělníků to má??!.-Většina proletariátu je pod hranicí bídy.-...A nepomůžou žádné volby stran ani osobností.....Ostatně v česku žádné osobnosti v současnosti nejsou.-A pokud jsou-tak jsou zatím utajení v řadách proletariátu.-Z těchto řad a z těchto lidí musí přijít obnova a náprava poměrů.-Je třeba odmítnout maloburžoazní systém a vůbec celý kapitalizmus.-Darebáky kteří používají systém pro ovládánía vykořisťování mas je třeba eliminovat.-
  • Tož děcka šel jsem hledat tu Tečkovu demograciu a dopadlo to hrozně!

    Máme svobodu slova. Řekl jsem tedy své sousedce po pravdě dobrý den když jste
    ráno nenamalovaná vypadáte fakt hrozně. Že jste zase přibrala? A dostal jsem facku.
    Řekl jsem po pravdě o jednom pánu že krade v samoobsluze a nyní mě bude žalovat za
    urážku na cti. Všimněte si že u nás má zloděj právo na čest!

    Za komunistů jsem poctivě pracoval a tak si říkám bolej mě záda pojedu do lázní. Z mého
    důchodu však na ně nemám a nejsem sám. Za to naše sousedka 30 letá podnikatelka se směje protože má na lázně slevu. Kamarád chodí bez zubů protože na ně nemá peníze - za komunistů se tohle člověku stát nemohlo.
  • Klidně se pochlub i VUMLem, soudruhu Tečko.
  • Imbecil a Jarek - jedno jsou!!
  • oni chuj uz maji,ten tvuj nepotrebuji, je moc maly!
  • vážení přátelé, dovoluji si Vás upozornit že jsem študovaný v Plzni, mám titul a tudíž mne musíte oslovovat výše zmíněným titulem mgr.(čti mag..r) ostatně hlubokomyslná úroveň mých diskusních úvah dokazuje že jsem tento titul v Plzni během víkendu získal oprávněně.....pan primář z bohnické léčebny to také říkal, že mi ten titul patří....
  • To je běžné! Václav taky "nic nechtěl" a posléze to byl barák, vila, Lucerna a nakonec Letiště Ruzyně". A k tomu navrch Dáša se kterou se před "tím" vůbec "neznal". No a to nebyl komunist
    Holt -Svět chce být klamán!
  • Ale chudáčku, jak se ti to stalo?
  • Suchý chrchel fašistická rakovina Bombama Obama na celé planetě a NATO jsou jeho metastáze. Dávám palec nahoru.
  • *8*
  • Další svoje soudruhy.
  • Komunismus a fašismus jedno jest!
  • Bombama Obama ten chrchel suchý je rakovina na celé planetě a NATO její metastáze.
  • USA je rakovina planety.
  • Putler je učitel národů. Předvádí dnešním generacím, co je to zrůdná bolševickofašistická ideologie v praxi!
  • A nové přísuny fašistických poradcu USA kteří likvidují vše co se hýbe na Ukrajině.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit